חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
צור קשר חסון עמותה למתן מידע על חיסונים

אנו, חברי "חסון" – עמותה למתן מידע על חיסונים, מבקשים להרחיב את המעגלים הלוקחים חלק בשיח הציבורי סביב נושא החיסונים ומזמינים כל אדם: רופאים, עיתונאים, הורים, נציגי ציבור, חיילים, נוער וכל אחד אחר לפנות אלינו.

אנו נשמח לסייע במענה על שאלות, ייצוג נושא החיסונים בתקשורת, הסבר על המצב המשפטי בישראל, הפניה לאנשי מקצוע המטפלים בנפגעי חיסונים ועוד.
בפניות מקצועיות יש באפשרותנו להיעזר ברשת מומחים ואנשי מקצוע בתחומי הרפואה, מדיניות בריאות הציבור, תקשורת ומשפט וכן לקשר, לפי העניין, בין גורמים אלו לאנשי מקצוע בישראל.

ניתן ליצור קשר עם העמותה באמצעות טופס הפניה, אימייל או טלפון (במקרים דחופים בלבד).
היות והמענה ניתן על ידי מתנדבים, אנו ממליצים בטרם משלוח הודעה לבדוק אם ישנה תשובה בעמוד שאלות נפוצות.

תשובה תישלח לכתובת האימייל שלכם

שלום רב!

שמנו לב שאתם מוצאים עניין במידע שבאתר וזה משמח אותנו מאוד. אנו מקווים כי המידע מלמד ומסייע בידכם בקבלת החלטה חשובה. משמח אותנו לדעת שהמידע שעמלנו עליו כה רבות מוצא את דרכו אל ליבם של קוראים.

עמותת חסון – למתן מידע על חיסונים הינה ארגון ללא מטרות רווח המקיימת את כל פעילותה מעבודתם של מתנדבים הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואינה מעניקה שכר.

באמצעות תמיכה ונדיבות ליבם של חברים רבים לאורך השנים הצלחנו להשיג השפעה כה רבה על השיח הציבורי בנושא ולתחזק את ההוצאות השוטפות.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא משמעותית ביותר ומאפשרת לנו להמשיך בפעילותנו ולהרחיב אותה.

תודה רבה!

הסרת אחריות!

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. כך תוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ותתאפשר לכם בחירה מדעת. המידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית ולא מחליף ייעוץ מקצועי רפואי.

על אף שלעיתים הכתוב מציג גישה מסוימת או דעה של מאן דהוא יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת. אין בכתוב על מנת לפסוק לכלל הציבור או לחלקו. כנהוג בתחום הרפואי, בעת הצורך, יש לפנות לגורם רפואי מקצועי על מנת לקבל אבחון וחוות דעת מקצועית התואמת לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.

כל החלטה בנוגע לבריאותכם ראוי שתיעשה לאחר בחינת כלל ההמלצות המקצועיות ומכלול השיקולים השייכים למקרה הספציפי. אנו ממליצים תמיד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מרופא מתאים למקרה המדובר.

דילוג לתוכן