חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נושאים באתר

דיווח על פגיעה מחיסון

דיווח על פגיעה מחסיון

העמותה למתן מידע על חיסונים מרכזת דיווחים (as is) על פגיעות ותופעות לוואי מחיסונים, כפי שדווחו ע'י המדווח ולפיכך טיב הדיווח ו/או מהמינותו אינם באחריות העמותה.

  • כאשר את/ה מדווח/ת על פגיעה מחיסון, את/ה תורמ/ת למאגר חשוב היכול לשמש את הציבור הרחב וחוקרים לבחון מגמות חריגות ולהצביע על בעיות הקשורות עם אצוות חיסונים מסויימים, באזורים מסויימים, ועל היקף תופעות הלוואי בישראל כפי שמדווחים על ידי הציבור.
  • כל אדם המכיר את פרטי האירוע יכול לדווח, בין אם על עצמו או על אדם אחר אשר נפגע לאחר קבלת חיסון, גם אם הדיווח מתייחס לאירוע אשר התרחש לפני שנים רבות. אנא הקפד/י על מילוי מפורט ככל האפשר.
  • הדיווחים אינם נבדקים על ידי גורם רפואי או מחקרי או אחר לטובת זיהוי קשר סיבתי בין החיסון לפגיעה.
  • מאגר נתונים זה נשמר בשרתי גוגל ונתון למדיניות האבטחה של חברת גוגל.
  • במשלוח נתונים באמצעות טופס זה את/ה מאשר/ת לעמותה למתן מידע על חיסונים לפרסם בפומבי את הנתונים, למעט פרטים מזהים אישיים אודות המדווח (שם, כתובת אימייל וטלפון).

השאלון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.

קוראים יקרים!

כעת משהגעתם הנה אנו מקווים כי המידע בעמוד זה מלמד ומסייע בידכם. זהו מידע שהושקעו בו שעות ארוכות ואנו גאים בו מאוד. המשימה שלנו היא להמשיך ולהפיץ מידע, לשמור עליו עדכני ורלוונטי כל העת. בענינו זו משימה לא פחותה מהצלת נפשות. כארגון ללא מטרות רווח, אנו מסתמכים באופן מוחלט על תרומות של הקוראים שלנו. זה מאפשר לנו להמשיך להיות עצמאיים ובלתי תלויים.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא מחממת את ליבנו, נותנת לנו מוטיבציה להמשיך ומסייעת מאוד בהוצאות השוטפות.

תודה רבה!

חשוב שעוד אנשים ידעו? - שתפו!
שלום רב!

שמנו לב שאתם מוצאים עניין במידע שבאתר וזה משמח אותנו מאוד. אנו מקווים כי המידע מלמד ומסייע בידכם בקבלת החלטה חשובה. משמח אותנו לדעת שהמידע שעמלנו עליו כה רבות מוצא את דרכו אל ליבם של קוראים.

עמותת חסון – למתן מידע על חיסונים הינה ארגון ללא מטרות רווח המקיימת את כל פעילותה מעבודתם של מתנדבים הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואינה מעניקה שכר.

באמצעות תמיכה ונדיבות ליבם של חברים רבים לאורך השנים הצלחנו להשיג השפעה כה רבה על השיח הציבורי בנושא ולתחזק את ההוצאות השוטפות.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא משמעותית ביותר ומאפשרת לנו להמשיך בפעילותנו ולהרחיב אותה.

תודה רבה!

הסרת אחריות!

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. כך תוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ותתאפשר לכם בחירה מדעת. המידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית ולא מחליף ייעוץ מקצועי רפואי.

על אף שלעיתים הכתוב מציג גישה מסוימת או דעה של מאן דהוא יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת. אין בכתוב על מנת לפסוק לכלל הציבור או לחלקו. כנהוג בתחום הרפואי, בעת הצורך, יש לפנות לגורם רפואי מקצועי על מנת לקבל אבחון וחוות דעת מקצועית התואמת לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.

כל החלטה בנוגע לבריאותכם ראוי שתיעשה לאחר בחינת כלל ההמלצות המקצועיות ומכלול השיקולים השייכים למקרה הספציפי. אנו ממליצים תמיד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מרופא מתאים למקרה המדובר.

דילוג לתוכן