חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רופאים מדברים

"רוב הרופאים בעד חיסונים". האם שמעת את המשפט הזה? או אולי: "יש קונצנזוס מקיר לקיר בעד חיסונים".

אם תשאלי רופא כמה שאלות בסיסיות על חיסונים, כמו: נקוב בשמם של 3 חומרים הנמצאים בתרכיבי החיסונים, או: איזה זן של חיידק השעלת נמצא במרבית החולים בשעלת בשנים האחרונות – תופתעי לגלות שרובם ככולם כלל אינם יודעים את התשובה.

כפי שתשמעי מהרופאים הבאים, לא מלמדים כמעט בכלל על החיסונים בבתי הספר לרפואה, מעבר לתכנית החיסונים המומלצת, ושהחיסונים "יעילים ובטוחים". את מרבית הידע שיש לרופאים, הם מקבלים ממשרד הבריאות במדינה שלהם בהוראות המגדירות מדיניות – לא מהספרות הרפואית.

לעומת זאת, אם תצאי לבדוק מה דעתם של אותם רופאים בלתי תלויים שבחרו להעמיק בעצמם ולחקור את הספרות המדעית אשר פורסמה על חיסונים – תופתעי לגלות שלמרביתם ביקורת משמעותית על קשת רחבה של נושאים: בטיחות החיסונים, היעדר מחקרים מספקים, יעילות החיסונים, תכנית החיסונים, ועוד.

למרות שרופא, או חוקר, המבקשים להציע ביקורת על חיסונים באופן פומבי, משלמים מחיר אישי יקר מאד, לא מעט מהם הולכים עם צו מצפונם – ומדברים.

בואי נראה ונשמע מה יש להם לומר.

תביעה: נכות קשה לאחר חיסון קורונה

"שיחקתי כדורסל מקצועני, הייתי ספורטאי… היום אני לא יכול כמעט לעשות כלום, אפילו לא פעולות בסיסיות כמו לעלות במדרגות או אפילו ללכת יותר מכמה דקות. יש לי בעיות שינה קשות, קושי להיות בחלל סגור כי אני לא מצליח לנשום, שום טיפול או תרופה לא עוזרים לי, אני מרגיש שנהרסו לי החיים"

קרא עוד »
פרופסור גירט ואנדן בוש מומחה לחיסונים: חיסון הילדים בקורונה תהיה קטסטרופה

"רק לאנשים שחסינותם המולדת תשאר עדין ללא פגע [שלא חוסנו] – יהיה סיכוי לשרוד" – מומחה ביצור חיסונים על הסכנה הגדולה מחיסוני הקורונה

פרופ' גירט ואנדן-בוש, מדען ומפתח חיסונים, מומחה בוירולוגיה, מיקרו-ביולוגיה ומחלות זיהומיות. לגירט הבנה מעמיקה את המורכבות בנושא פיתוח חיסונים וההשפעה שלהם על מגפות ותחלואה. פרופ'

קרא עוד »
חיסונים והתפתחות המוח

הסכנה בעודף חיסונים במהלך התפתחות המוח הקשר האפשרי להפרעות הספקטרום האוטיסטי

מאת ד"ר ראסל בליילוק, מנתח מוח, 2008 מקור: https://www.semanticscholar.org/paper/The-danger-of-excessive-vaccination-during-brain-a-Blaylock/76e17c19387edf1d9e9c66604da2d99dbe798ada חיסון תינוקות בשנת 1976, ילדים קיבלו 10 חיסונים לפני גיל בית הספר. כיום הם מקבלים יותר

קרא עוד »
דיכאון וניוון עצבי בגיל מבוגר לאחר חיסונים

חיסונים, דיכאון וניוון עצבי לאחר גיל 50

מאת ד"ר ראסל בליילוק, מנתח מוח, 2008 המקור: https://honeymanonline.wordpress.com/2008/03/01/vaccines-depression-and-neurodegeneration-after-age-50/ הערכה קיימת היא, ש-14.8 מיליון אמריקאים סובלים מהפרעת דיכאון, ומתוכם 6 מיליון הם קשישים. אם אנו

קרא עוד »
חשוב שעוד אנשים ידעו? - שתפו!
שלום רב!

שמנו לב שאתם מוצאים עניין במידע שבאתר וזה משמח אותנו מאוד. אנו מקווים כי המידע מלמד ומסייע בידכם בקבלת החלטה חשובה. משמח אותנו לדעת שהמידע שעמלנו עליו כה רבות מוצא את דרכו אל ליבם של קוראים.

עמותת חסון – למתן מידע על חיסונים הינה ארגון ללא מטרות רווח המקיימת את כל פעילותה מעבודתם של מתנדבים הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואינה מעניקה שכר.

באמצעות תמיכה ונדיבות ליבם של חברים רבים לאורך השנים הצלחנו להשיג השפעה כה רבה על השיח הציבורי בנושא ולתחזק את ההוצאות השוטפות.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא משמעותית ביותר ומאפשרת לנו להמשיך בפעילותנו ולהרחיב אותה.

תודה רבה!

הסרת אחריות!

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. כך תוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ותתאפשר לכם בחירה מדעת. המידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית ולא מחליף ייעוץ מקצועי רפואי.

על אף שלעיתים הכתוב מציג גישה מסוימת או דעה של מאן דהוא יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת. אין בכתוב על מנת לפסוק לכלל הציבור או לחלקו. כנהוג בתחום הרפואי, בעת הצורך, יש לפנות לגורם רפואי מקצועי על מנת לקבל אבחון וחוות דעת מקצועית התואמת לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.

כל החלטה בנוגע לבריאותכם ראוי שתיעשה לאחר בחינת כלל ההמלצות המקצועיות ומכלול השיקולים השייכים למקרה הספציפי. אנו ממליצים תמיד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מרופא מתאים למקרה המדובר.

דילוג לתוכן