חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חיסונים: לא מה שחשבת

ההרצאה המפורסמת של "חסון" – עמותה למתן מידע על חיסונים, לצפיה עצמית.
ההרצאה הוקלטה במכמורת, דצמבר 2017.

אורך ההרצאה: כשלוש שעות, מחולקת כאן לשישה חלקים.

צפיה מהנה ומעשירה!

רגע לפני שתתחילו חשוב לנו לומר כמה מילים:

הרצאה זו מסכמת עבודת מחקר ארוכה הכוללת איסוף מידע של עשרות שנים ולבטח תביא לכם הצופים בה ערך רב מאד. עד לאחרונה ההרצאה נמכרה בעלות סמלית של 30 ש"ח על מנת לסייע לעמותה לכסות את הוצאותיה השוטפות.

בימים אלו בהם הידע הוא הכלי החשוב ביותר על מנת לבחור את הדבר הנכון, חשוב לנו להנגיש את המידע המובא בהרצאה זו לכל  למי שרק מעוניין, לכן ניתנת הזדמנות לצפות בה כעת ללא תשלום חובה.

נודה לכם מאד על תרומה, כפי יכולתכם, כאות הערכה לידע אותו למדתם ולפעילות ההתנדבותית שלנו המקיימת את העמותה לאורך השנים.

תודה!

פרק 1: פתיח, אודות העמותה, מבנה ההרצאה

7 דקות.
 

פרק 2: מה זה חיסון, תפקיד החיסונים במיגור התמותה מהמחלות

9 דקות.  

פרק 3: האם החיסונים בטוחים, חיסונים ואוטיזם

56 דקות.  

פרק 4: האם החיסונים יעילים?

38 דקות.  

פרק 5: תקשורת, מדע ושלטון בשירות הציבור?!

42 דקות.  

פרק 6: תכנית החיסונים המומלצת וגישות שונות לבריאות, שאלות ותשובות

22 דקות.  
שלום רב!

שמנו לב שאתם מוצאים עניין במידע שבאתר וזה משמח אותנו מאוד. אנו מקווים כי המידע מלמד ומסייע בידכם בקבלת החלטה חשובה. משמח אותנו לדעת שהמידע שעמלנו עליו כה רבות מוצא את דרכו אל ליבם של קוראים.

עמותת חסון – למתן מידע על חיסונים הינה ארגון ללא מטרות רווח המקיימת את כל פעילותה מעבודתם של מתנדבים הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואינה מעניקה שכר.

באמצעות תמיכה ונדיבות ליבם של חברים רבים לאורך השנים הצלחנו להשיג השפעה כה רבה על השיח הציבורי בנושא ולתחזק את ההוצאות השוטפות.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא משמעותית ביותר ומאפשרת לנו להמשיך בפעילותנו ולהרחיב אותה.

תודה רבה!

הסרת אחריות!

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. כך תוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ותתאפשר לכם בחירה מדעת. המידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית ולא מחליף ייעוץ מקצועי רפואי.

על אף שלעיתים הכתוב מציג גישה מסוימת או דעה של מאן דהוא יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת. אין בכתוב על מנת לפסוק לכלל הציבור או לחלקו. כנהוג בתחום הרפואי, בעת הצורך, יש לפנות לגורם רפואי מקצועי על מנת לקבל אבחון וחוות דעת מקצועית התואמת לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.

כל החלטה בנוגע לבריאותכם ראוי שתיעשה לאחר בחינת כלל ההמלצות המקצועיות ומכלול השיקולים השייכים למקרה הספציפי. אנו ממליצים תמיד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מרופא מתאים למקרה המדובר.

דילוג לתוכן