חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נושאים באתר

"הבן שלי נפגע מחיסון גיל שנה"

שרה דדון מספרת באומץ ובצער רב על תופעות הלוואי הקשות והפגיעה של בנה הרביעי כתוצאה מחיסון גיל שנה:

"הבן שלי נפגע מחיסון גיל שנה שעשיתי לו בגיל שנה וארבע.
הוא הבן הרביעי שלי. בגיל תשעה חודשים עבר בהצלחה את הבדיקה התפתחותית בטיפת חלב
כולם אמרו איזה ילד תקשורתי ושמח עם קשר עין מעולה והכל …
יש לי עדין סירטונים וזיכרנות מילד שמח, תקשורתי, מדבר קצת מילים.
אבל הכל נעלם לאט לאט אחרי חיסון גיל שנה וארבע.
העילה חום גבוה, עלינו לבית חולים ישר. יש תיעוד של כנראה פגיעה ישירה סמוך מהחיסון, אבל לא רצו לקחת אחריות אף אחד.
לאן שפניתי אחרי מה שקרה לילד כולם התנערו מאחריות.
הילד שלי כיום, בן 8 נפגע לכל החיים ילד תלותי, לא גמול, לא מדבר, עם התקפי זעם
צריך השגחה צמודה לכל החיים והכל בגלל החיסונים הארורים.

היום התעוררתי לצערי קצת מאוחר.
אף מחט לא תתקרב אל הילדים שלי או למשפחתי.
שרה"

קוראים יקרים!

כעת משהגעתם הנה אנו מקווים כי המידע בעמוד זה מלמד ומסייע בידכם. זהו מידע שהושקעו בו שעות ארוכות ואנו גאים בו מאוד. המשימה שלנו היא להמשיך ולהפיץ מידע, לשמור עליו עדכני ורלוונטי כל העת. בענינו זו משימה לא פחותה מהצלת נפשות. כארגון ללא מטרות רווח, אנו מסתמכים באופן מוחלט על תרומות של הקוראים שלנו. זה מאפשר לנו להמשיך להיות עצמאיים ובלתי תלויים.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא מחממת את ליבנו, נותנת לנו מוטיבציה להמשיך ומסייעת מאוד בהוצאות השוטפות.

תודה רבה!

חשוב שעוד אנשים ידעו? - שתפו!
שלום רב!

שמנו לב שאתם מוצאים עניין במידע שבאתר וזה משמח אותנו מאוד. אנו מקווים כי המידע מלמד ומסייע בידכם בקבלת החלטה חשובה. משמח אותנו לדעת שהמידע שעמלנו עליו כה רבות מוצא את דרכו אל ליבם של קוראים.

עמותת חסון – למתן מידע על חיסונים הינה ארגון ללא מטרות רווח המקיימת את כל פעילותה מעבודתם של מתנדבים הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואינה מעניקה שכר.

באמצעות תמיכה ונדיבות ליבם של חברים רבים לאורך השנים הצלחנו להשיג השפעה כה רבה על השיח הציבורי בנושא ולתחזק את ההוצאות השוטפות.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא משמעותית ביותר ומאפשרת לנו להמשיך בפעילותנו ולהרחיב אותה.

תודה רבה!

הסרת אחריות!

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. כך תוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ותתאפשר לכם בחירה מדעת. המידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית ולא מחליף ייעוץ מקצועי רפואי.

על אף שלעיתים הכתוב מציג גישה מסוימת או דעה של מאן דהוא יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת. אין בכתוב על מנת לפסוק לכלל הציבור או לחלקו. כנהוג בתחום הרפואי, בעת הצורך, יש לפנות לגורם רפואי מקצועי על מנת לקבל אבחון וחוות דעת מקצועית התואמת לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.

כל החלטה בנוגע לבריאותכם ראוי שתיעשה לאחר בחינת כלל ההמלצות המקצועיות ומכלול השיקולים השייכים למקרה הספציפי. אנו ממליצים תמיד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מרופא מתאים למקרה המדובר.

דילוג לתוכן