חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נושאים באתר

"זריקת הבוסטר אותה קיבלתי לפני כשנה, הרסה את בריאותי"

"היי חברים, בעשרת הימים האחרונים הפכתי לחולה קשה שוב, מרותקת לבית ללא יכולת לעשות הרבה. הגוף שלי חלש מכדי להלחם בחולי הזה ואין לי יותר כוח, על כן החלטתי לסיים את חיי ב PEGASOS ASSOCIATION בשוויץ. אובחנתי במחלה נוירולוגית כרונית ME/CFS שלא ניתנת לריפוי שנגרמה בגלל חיסון הבוסטר בנוסף לחשד ל-ALS נשימתי. מחלה זו הפכה אותי לנכה, ללא יכולת לעבוד או לקיים חיי חברה ולהנות מחיי. נשימה הפכה קשה יותר ויותר וכואבת עבורי ותפקוד הריאות שלי ירד.

תודה לכם על כל החברות והתמיכה במהלך השנה האחרונה. זריקת הבוסטר אותה קיבלתי לפני יותר משנה הרסה את בריאותי, את גופי ואת חיי לחלוטין. אין דרך אחרת לסיים את הסבל שלי מלבד ההחלטה אותה קיבלתי."

כך מתארת השחקנית ההליוודית קתרינה פאבלק את חייה מאז קיבלה את זריקת הבוסטר ואת החלטתה לסיים את הסבל אותו היא חווה.

קוראים יקרים!

כעת משהגעתם הנה אנו מקווים כי המידע בעמוד זה מלמד ומסייע בידכם. זהו מידע שהושקעו בו שעות ארוכות ואנו גאים בו מאוד. המשימה שלנו היא להמשיך ולהפיץ מידע, לשמור עליו עדכני ורלוונטי כל העת. בענינו זו משימה לא פחותה מהצלת נפשות. כארגון ללא מטרות רווח, אנו מסתמכים באופן מוחלט על תרומות של הקוראים שלנו. זה מאפשר לנו להמשיך להיות עצמאיים ובלתי תלויים.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא מחממת את ליבנו, נותנת לנו מוטיבציה להמשיך ומסייעת מאוד בהוצאות השוטפות.

תודה רבה!

חשוב שעוד אנשים ידעו? - שתפו!
שלום רב!

שמנו לב שאתם מוצאים עניין במידע שבאתר וזה משמח אותנו מאוד. אנו מקווים כי המידע מלמד ומסייע בידכם בקבלת החלטה חשובה. משמח אותנו לדעת שהמידע שעמלנו עליו כה רבות מוצא את דרכו אל ליבם של קוראים.

עמותת חסון – למתן מידע על חיסונים הינה ארגון ללא מטרות רווח המקיימת את כל פעילותה מעבודתם של מתנדבים הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואינה מעניקה שכר.

באמצעות תמיכה ונדיבות ליבם של חברים רבים לאורך השנים הצלחנו להשיג השפעה כה רבה על השיח הציבורי בנושא ולתחזק את ההוצאות השוטפות.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא משמעותית ביותר ומאפשרת לנו להמשיך בפעילותנו ולהרחיב אותה.

תודה רבה!

הסרת אחריות!

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. כך תוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ותתאפשר לכם בחירה מדעת. המידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית ולא מחליף ייעוץ מקצועי רפואי.

על אף שלעיתים הכתוב מציג גישה מסוימת או דעה של מאן דהוא יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת. אין בכתוב על מנת לפסוק לכלל הציבור או לחלקו. כנהוג בתחום הרפואי, בעת הצורך, יש לפנות לגורם רפואי מקצועי על מנת לקבל אבחון וחוות דעת מקצועית התואמת לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.

כל החלטה בנוגע לבריאותכם ראוי שתיעשה לאחר בחינת כלל ההמלצות המקצועיות ומכלול השיקולים השייכים למקרה הספציפי. אנו ממליצים תמיד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מרופא מתאים למקרה המדובר.

דילוג לתוכן