חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נושאים באתר

"יום לאחר חיסון mmrv הוא לא הרגיש טוב"

קלרין קניאל מספרת בעמוד של נפגעי חיסונים – גם לנו זה קרה, על תופעות הלוואי לאחר חיסון גיל שנה והפגיעה איתה נותר בעקבותיה:

"הבן שלי התפתח יפה עד גיל שנה וחודשיים דיבר כמה מילים
קשר עין תקין, הגיב כשקראנו בשמו אכל הכל, היה מאד תקשורתי.
יום לאחר חיסון mmrv הוא לא הרגיש טוב, חום גבוה, החל לצחוק המון ללא סיבה.
עלינו למיון אמרו שהכל בסדר לתת אקמול וזהו. שבועיים הוא היה חולה קיבל אנטיביוטיקה. לאחר השבועיים
החלה רגרסיה גדולה לא הגיב, לא אכל, לא רצה אף אחד כולל אותי,
קשר עין כבר לא היה, כל היום היה מתחבא מאחורי הספה והוילון
צוחק לבד.
בקיצור מילד שמח ותקשורתי הפך לילד מפוחד בתוך בועה.
אובחן בגיל שנה ו7 חודשים בספקטרום האוטיסטי בתיפקוד בינוני נמוך.
כל מה שרכש לפני החיסון הארור לקח לנו ללמד אותו שנים
לאכל להצביע וכו'.
כשטענתי שהילד השתנה יום לאחר החיסון רוב הרופאים אמרו שאין קשר האמיצים שהודו לא רצו שאזכיר את שמם ולא הסכימו לכתוב.
מאז אני אנטי חיסונים לא מאמינה למשרד הבריאות בכל מה שקשור לחיסונים בכלל."

 

מקור:

https://www.facebook.com/groups/242682556373559/permalink/1280105189297952/

קוראים יקרים!

כעת משהגעתם הנה אנו מקווים כי המידע בעמוד זה מלמד ומסייע בידכם. זהו מידע שהושקעו בו שעות ארוכות ואנו גאים בו מאוד. המשימה שלנו היא להמשיך ולהפיץ מידע, לשמור עליו עדכני ורלוונטי כל העת. בענינו זו משימה לא פחותה מהצלת נפשות. כארגון ללא מטרות רווח, אנו מסתמכים באופן מוחלט על תרומות של הקוראים שלנו. זה מאפשר לנו להמשיך להיות עצמאיים ובלתי תלויים.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא מחממת את ליבנו, נותנת לנו מוטיבציה להמשיך ומסייעת מאוד בהוצאות השוטפות.

תודה רבה!

חשוב שעוד אנשים ידעו? - שתפו!
שלום רב!

שמנו לב שאתם מוצאים עניין במידע שבאתר וזה משמח אותנו מאוד. אנו מקווים כי המידע מלמד ומסייע בידכם בקבלת החלטה חשובה. משמח אותנו לדעת שהמידע שעמלנו עליו כה רבות מוצא את דרכו אל ליבם של קוראים.

עמותת חסון – למתן מידע על חיסונים הינה ארגון ללא מטרות רווח המקיימת את כל פעילותה מעבודתם של מתנדבים הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואינה מעניקה שכר.

באמצעות תמיכה ונדיבות ליבם של חברים רבים לאורך השנים הצלחנו להשיג השפעה כה רבה על השיח הציבורי בנושא ולתחזק את ההוצאות השוטפות.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא משמעותית ביותר ומאפשרת לנו להמשיך בפעילותנו ולהרחיב אותה.

תודה רבה!

הסרת אחריות!

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. כך תוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ותתאפשר לכם בחירה מדעת. המידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית ולא מחליף ייעוץ מקצועי רפואי.

על אף שלעיתים הכתוב מציג גישה מסוימת או דעה של מאן דהוא יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת. אין בכתוב על מנת לפסוק לכלל הציבור או לחלקו. כנהוג בתחום הרפואי, בעת הצורך, יש לפנות לגורם רפואי מקצועי על מנת לקבל אבחון וחוות דעת מקצועית התואמת לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.

כל החלטה בנוגע לבריאותכם ראוי שתיעשה לאחר בחינת כלל ההמלצות המקצועיות ומכלול השיקולים השייכים למקרה הספציפי. אנו ממליצים תמיד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מרופא מתאים למקרה המדובר.

דילוג לתוכן