חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נושאים באתר

עליה בלידות שקטות לאחר חיסון קורונה – שאילתא בפרלמנט הקנדי

"השאלה הבאה מטעם החבר בצ'טהאם-קנט לימינגטון.

– תודה היושב ראש, השאלות שלי הן לשרת הבריאות.

בסוף השנה שעברה בתי ציפתה לילדה ראשונה. בתחילה הרופאים המליצו כנגד כך שנשים בהריון תתחסנה, כפי שכל אב צריך לעשות, אמרתי לה לא לקבל את החיסון, והיה נענתה.

למרבה המזל ביום האהבה היא ילדה תינוקת בריאה – שילה. הזלתי דמעות של אושר.

אבל כמה חודשים לאחר מכן הרופאים אמרו שזה בסדר לקבל את החיסון בהריון, אלו בדיקות נעשו כדי להבטיח את בטיחות האם והתינוק שלהן לטרם נולד?

– אבל עכשיו השרה הזלתי דמעות של צער.

באזור ווטרלו התרחשו 86 לידות שקטות מינואר עד יולי, ובדרך כלל זה בערך לידה אחת כל חודשיים. אבל היה התפנית המפתיעה: האמהות של הלידות השקטות היו מחוסנות לחלוטין. ואת אמרת בבירור בהזדמנויות רבות שהחיסונים בטוחים.

אז השרה, מה את אומרת לרופאים שאמרו לנשים בהריון, שזה בסדר להתחסן באופן מלא? – ומה עליהם לומר לאמהות שילדו לידה שקטה?"

בהמשך הסרטון ניתן לשמוע את תגובת השרה: "זה בטוח" " אנחנו ממליצים שנשים בהריון כן יקבלו את החיסון" זה נבדק".

תגובה לקונית מבלי להתייחס עניינית למקרה המדובר.

 

תודה לערוץ "עורו" בטלגרם.

קוראים יקרים!

כעת משהגעתם הנה אנו מקווים כי המידע בעמוד זה מלמד ומסייע בידכם. זהו מידע שהושקעו בו שעות ארוכות ואנו גאים בו מאוד. המשימה שלנו היא להמשיך ולהפיץ מידע, לשמור עליו עדכני ורלוונטי כל העת. בענינו זו משימה לא פחותה מהצלת נפשות. כארגון ללא מטרות רווח, אנו מסתמכים באופן מוחלט על תרומות של הקוראים שלנו. זה מאפשר לנו להמשיך להיות עצמאיים ובלתי תלויים.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא מחממת את ליבנו, נותנת לנו מוטיבציה להמשיך ומסייעת מאוד בהוצאות השוטפות.

תודה רבה!

חשוב שעוד אנשים ידעו? - שתפו!
שלום רב!

שמנו לב שאתם מוצאים עניין במידע שבאתר וזה משמח אותנו מאוד. אנו מקווים כי המידע מלמד ומסייע בידכם בקבלת החלטה חשובה. משמח אותנו לדעת שהמידע שעמלנו עליו כה רבות מוצא את דרכו אל ליבם של קוראים.

עמותת חסון – למתן מידע על חיסונים הינה ארגון ללא מטרות רווח המקיימת את כל פעילותה מעבודתם של מתנדבים הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואינה מעניקה שכר.

באמצעות תמיכה ונדיבות ליבם של חברים רבים לאורך השנים הצלחנו להשיג השפעה כה רבה על השיח הציבורי בנושא ולתחזק את ההוצאות השוטפות.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא משמעותית ביותר ומאפשרת לנו להמשיך בפעילותנו ולהרחיב אותה.

תודה רבה!

הסרת אחריות!

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. כך תוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ותתאפשר לכם בחירה מדעת. המידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית ולא מחליף ייעוץ מקצועי רפואי.

על אף שלעיתים הכתוב מציג גישה מסוימת או דעה של מאן דהוא יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת. אין בכתוב על מנת לפסוק לכלל הציבור או לחלקו. כנהוג בתחום הרפואי, בעת הצורך, יש לפנות לגורם רפואי מקצועי על מנת לקבל אבחון וחוות דעת מקצועית התואמת לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.

כל החלטה בנוגע לבריאותכם ראוי שתיעשה לאחר בחינת כלל ההמלצות המקצועיות ומכלול השיקולים השייכים למקרה הספציפי. אנו ממליצים תמיד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מרופא מתאים למקרה המדובר.

דילוג לתוכן