חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נושאים באתר

המחוסנים חולים יותר, הרבה יותר. ד"ר פול תומס מספר על המחקר שעלה לו ברשיון הרפואה שלו

למרפאה של ד"ר פול תומס מגיעים הרבה ילדים שאינם מחוסנים.

רשות הבריאות בארה"ב, ה-CDC, איתגרה אותו: תראה לנו למה התכנית שלך טובה יותר מהתכנית שלנו.

אז ד"ר תומס חבר לד"ר ג'יימס ליונס-וויילר, וביחד הם ניתחו נתוני ביקורי חולים של ילדים מחוסנים בהשוואה לילדים בלתי מחוסנים.

התוצאות דרמתיות.

הילדים הבלתי מחוסנים כמעט ולא חולים בקשת רחבה מאד של מחלות כרוניות שהפכו להיות חלק מהחיים של יותר מדי ילדים.

אסתמה, אלרגיות, סכרת, סרטן, הפרעות קשב וריכוז, אוטיזם – אלו רק חלק מהמחלות שנבדקו.

האם ד"ר תומס וד"ר ווילר הצליחו להדגים איך מגדלים ילדים בריאים?

ב-CDC לא אהבו את הממצאים והביאו לשלילת רשיון הרפואה של ד"ר פול תומס.

מעל במה זו בכנס הוא מסכם את ממצאי המחקר שלהם ומצביע על מחקרים אחרים שרשמו תוצאות דומות.

קוראים יקרים!

כעת משהגעתם הנה אנו מקווים כי המידע בעמוד זה מלמד ומסייע בידכם. זהו מידע שהושקעו בו שעות ארוכות ואנו גאים בו מאוד. המשימה שלנו היא להמשיך ולהפיץ מידע, לשמור עליו עדכני ורלוונטי כל העת. בענינו זו משימה לא פחותה מהצלת נפשות. כארגון ללא מטרות רווח, אנו מסתמכים באופן מוחלט על תרומות של הקוראים שלנו. זה מאפשר לנו להמשיך להיות עצמאיים ובלתי תלויים.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא מחממת את ליבנו, נותנת לנו מוטיבציה להמשיך ומסייעת מאוד בהוצאות השוטפות.

תודה רבה!

חשוב שעוד אנשים ידעו? - שתפו!
שלום רב!

שמנו לב שאתם מוצאים עניין במידע שבאתר וזה משמח אותנו מאוד. אנו מקווים כי המידע מלמד ומסייע בידכם בקבלת החלטה חשובה. משמח אותנו לדעת שהמידע שעמלנו עליו כה רבות מוצא את דרכו אל ליבם של קוראים.

עמותת חסון – למתן מידע על חיסונים הינה ארגון ללא מטרות רווח המקיימת את כל פעילותה מעבודתם של מתנדבים הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואינה מעניקה שכר.

באמצעות תמיכה ונדיבות ליבם של חברים רבים לאורך השנים הצלחנו להשיג השפעה כה רבה על השיח הציבורי בנושא ולתחזק את ההוצאות השוטפות.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא משמעותית ביותר ומאפשרת לנו להמשיך בפעילותנו ולהרחיב אותה.

תודה רבה!

הסרת אחריות!

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. כך תוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ותתאפשר לכם בחירה מדעת. המידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית ולא מחליף ייעוץ מקצועי רפואי.

על אף שלעיתים הכתוב מציג גישה מסוימת או דעה של מאן דהוא יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת. אין בכתוב על מנת לפסוק לכלל הציבור או לחלקו. כנהוג בתחום הרפואי, בעת הצורך, יש לפנות לגורם רפואי מקצועי על מנת לקבל אבחון וחוות דעת מקצועית התואמת לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.

כל החלטה בנוגע לבריאותכם ראוי שתיעשה לאחר בחינת כלל ההמלצות המקצועיות ומכלול השיקולים השייכים למקרה הספציפי. אנו ממליצים תמיד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מרופא מתאים למקרה המדובר.

דילוג לתוכן