חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נושאים באתר

אלומיניום בחיסונים – האם הוא בטוח?

אלומיניום בחיסונים

אלומיניום בחיסונים – האם הוא בטוח?

תקראו על זה!

עיתון הארץ יולי 2019 מאמר מאת עידו אפרתי

אחד מכל 48 בנים: שיעור המאובחנים עם אוטיזם זינק בכ- 170% בתוך עשור!

בשנות ה- 40 בארה"ב, נערים היו מוכרים עיתונים ברחוב. הם היו צועקים "תקראו על זה…" כאשר היה משהו חשוב בעיתון. אני גם רוצה ש"תקראו על זה". הפוסט הזה מביא דברים מטרידים ומדאיגים ומדבר על כך שאחוזי האוטיזם בישראל עלו ב 170% מאז 2007 ועדיין נמצאים בעלייה. חדשות אלו אינן מפתיעות היות ובכל העולם ישנה עלייה מתמדת במספר המאובחנים באוטיזם. בארה"ב המספר עומד על 1 מכל 36 ילדים!

חיסונים

המאמרים שתקראו בנושא הזה בתקשורת יכילו סיבות רבות או תיאוריות לסיבה "למה זה קורה". כולם מודאגים, אך עדיין רשויות הבריאות לא יחקרו את הדבר המשותף היחיד לכל המדינות מסביב לעולם, שיש לו יכולת השפעת על המוח, חיסונים!

אלומיניום

הערה אחת, חומר ידוע אחד בחיסונים אשר יש לו השפעה רעילה על המוח הוא אלומיניום. זוהי מתכת שהגוף אינו צורך והיא מוספת כמעט לכל חיסוני הילדות על מנת לשפעל את מערכת החיסון כדי שתגיב לנגיף או החיידק שבחיסון. היות וחיסונים מוזרקים, הם עוקפים את ההגנות הטבעיות של הגוף וחייבים להכיל חומרים שיצליחו להעיר את מערכת החיסון על מנת שתגיב ביצירת נוגדנים לחיסון עצמו.

לעיתים קרובות אנחנו שומעים "אבל אלומיניום נמצא בכל מקום, אפילו בחלב אם!". נכון, זו אמת, ומייד נבער את הנקודה אך לפני כן, כמה מאתנו לא קונים סירים עשויים מאלומיניום או משתמשים בנייר אלומיניום בבישול וכדומה… אלומיניום זהו מוצר אשר נמצא בשימוש נרחב במטוסים, מכוניות, מזון, מוצרי חשמל. תראו באתר הזה את השימוש הנרחב באלומיניום 

אנחנו שומעים שוב ושוב אזהרות מפני אלומיניום, והנה מידע חשוב בנושא.

הזרקה למול עיכול…. האם יש הבדל?

הזרקת אלומיניום גורמת לספיגה של 95% מהחומר ברקמות הגוף.

עיכול אלומיניום, קרי מעבר דרך מערכת העיכול – כ 95% ממנו מופרש החוצה ואינו חודר לגוף. הגוף מפנה אותו בשל רעילותו.

וזה גם נכון, אלומיניום המועבר בחלב אם לתינוק, מסולק מגוף התינוק דרך מערכות סינון הרעלים.

האלומיניום המוזרק נשאר בגוף ונטען כחודר את מחסום הדם-מוח, חסם הנועד למנוע מחומרים וגורמים זרים מלהיכנס אל המוח.

פרופסור כריסטופר אקסלי, מומחה עולמי בנושא אלומיניום, בחן את מוחם של אנשים אוטיסטים ומצא רמות גבוהות מאד של אלומיניום בתוך תאי המוח. הסרטון הבא מסביר את הנושא בצורה טובה.

במחקר של ד"ר כריס שאו, מרצה לנוירולוגיה של אוניברסיטת בריטיש קולומביה, הוא מסביר כיצד אלומיניום בחיסונים הוא הרבה יותר מסוכן מאשר צריכה אוראלית שלו דרך מערכת העיכול וכיצד חיסונים גורמים לנזק למוח.

זוהי שאלה לגיטימית: האם נפציץ את מערכת החיסון של תינוקות עם סוג כזה של חומר וחומרים רעילים אחרים, לפני שאנחנו נותנים למערכת הנוירולוגית להתפתח?תינוק מקבל 26 חיסונים בשנה הראשונה אשר מכילים 4000 מיקרוגרם אלומיניום!  

הנה סרטון מעניין אשר עונה על השאלות שעולות מהנתונים הנ"ל.

ד"ר לאימונולוגיה מודה כי חיסונים הניתנים בשנה הראשונה לחיים אינם עובדים ביעילות אך מביאים את ההורים להתרגל לתהליך של הליכה למרפאה לצורך קבלת חיסונים. זה קליפ שמע של ד"ר מיכאל גטיא.

 

בעוד אנו מחפשים פתרונות לא יהיה פשוט חכם להתבונן ביפן אשר לה אוכלוסיית הילדים הבריאה ביותר, פחות תמותת תינוקות, תוחלת חיים הגבוהה ביותר וילדים מאד שמחים?

יפן מחזיקה באחוז האוטיסטים הנמוך ביותר ובילדים הבריאים ביותר בעולם המערבי וזו גם המדינה שנותנת הכי פחות חיסונים והחיסונים הניתנים אינם מחויבים בחוק. האם לא נתבונן בהם ונלמד?

יפן מובילה את הדרך: אין חובת חיסונים ואין חיסון MMR  (חצבת-חזרת-אדמת)=ילדים בריאים יותר.

נראה כי האלומיניום בחיסונים הוא האשם במגפת האוטיזם העולמית. אנא הצטרפו אלי בדרישה לייצור חיסונים בטוחים יותר. זה יקרה רק עם חברות התרופות ייקחו חזרה את האחריות עבור החיסונים שהן מייצרות.

קוראים יקרים!

כעת משהגעתם הנה אנו מקווים כי המידע בעמוד זה מלמד ומסייע בידכם. זהו מידע שהושקעו בו שעות ארוכות ואנו גאים בו מאוד. המשימה שלנו היא להמשיך ולהפיץ מידע, לשמור עליו עדכני ורלוונטי כל העת. בענינו זו משימה לא פחותה מהצלת נפשות. כארגון ללא מטרות רווח, אנו מסתמכים באופן מוחלט על תרומות של הקוראים שלנו. זה מאפשר לנו להמשיך להיות עצמאיים ובלתי תלויים.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא מחממת את ליבנו, נותנת לנו מוטיבציה להמשיך ומסייעת מאוד בהוצאות השוטפות.

תודה רבה!

חשוב שעוד אנשים ידעו? - שתפו!
שלום רב!

שמנו לב שאתם מוצאים עניין במידע שבאתר וזה משמח אותנו מאוד. אנו מקווים כי המידע מלמד ומסייע בידכם בקבלת החלטה חשובה. משמח אותנו לדעת שהמידע שעמלנו עליו כה רבות מוצא את דרכו אל ליבם של קוראים.

עמותת חסון – למתן מידע על חיסונים הינה ארגון ללא מטרות רווח המקיימת את כל פעילותה מעבודתם של מתנדבים הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואינה מעניקה שכר.

באמצעות תמיכה ונדיבות ליבם של חברים רבים לאורך השנים הצלחנו להשיג השפעה כה רבה על השיח הציבורי בנושא ולתחזק את ההוצאות השוטפות.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא משמעותית ביותר ומאפשרת לנו להמשיך בפעילותנו ולהרחיב אותה.

תודה רבה!

הסרת אחריות!

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. כך תוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ותתאפשר לכם בחירה מדעת. המידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית ולא מחליף ייעוץ מקצועי רפואי.

על אף שלעיתים הכתוב מציג גישה מסוימת או דעה של מאן דהוא יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת. אין בכתוב על מנת לפסוק לכלל הציבור או לחלקו. כנהוג בתחום הרפואי, בעת הצורך, יש לפנות לגורם רפואי מקצועי על מנת לקבל אבחון וחוות דעת מקצועית התואמת לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.

כל החלטה בנוגע לבריאותכם ראוי שתיעשה לאחר בחינת כלל ההמלצות המקצועיות ומכלול השיקולים השייכים למקרה הספציפי. אנו ממליצים תמיד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מרופא מתאים למקרה המדובר.

דילוג לתוכן