חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נושאים באתר

הונאה ברשויות הבריאות

הונאה ברשויות הבריאות

עם הודעת פייסבוק לא לאפשר לחומר נגד חיסונים לעלות, אמאזון אשר הוציאה מרשימת המכירות שלה את הסרט "vaxxed" וספרים המביעים ביקורת על חיסונים ויוטיוב אשר נמצאת בחזית האש, זה זמן עבורנו להסתכל היטב על מה קורה מאחורי הקלעים.
ראשית הבא נתמודד עם השאלה "האם זו חברה בריאה שלא מאפשרת דיון על נושא כה חשוב כמו חיסון ילדים?" המחקר המדעי הינו תהליך מתמשך כאמור, למעט בנושא חיסונים. למה זה כך? עכשיו שהכסף של חברות התרופות "קנה" את התקשורת המרכזית ו"עבד" על כל העולם מסתבר, עכשיו הם מכוונים את הכוונת לכל אדם אשר אומר את דעתו כנגד החיסונים ומונעים את הפצת המידע הזה בפייסבוק, ביוטיוב באמאזון וכדומה. 

בין אם אתם בעד חיסונים או נגד חיסונים או משהו אחר באמצע, האם לא נכון שנקשיב האחד לשני? האם לא נשמור על עקרונות הדמוקרטיה ונאפשר שיח חופשי? אם חיסונים כל כך נפלאים, בטוחים ויעילים, ממה חברות התרופות וגופי הבריאות מפחדים כל כך שהם מרגישים את הצורך למחוץ כל חוקר המדבר כנגד חיסונים?

מה עם הרופאים, החוקרים וההורים לילדים נפגעי חיסונים מדברים אמת?

מה אם באמת לא בוצעו מעולם מבחני בטיחות אל מול פלסבו אמיתי בהקשר של חיסונים? 

מה עם האלומיניום בחיסונים גורם לתופעות נוירולוגיות רבות?

 

ד"ר סוזן האמפריז בהרצאה על חיסונים

 

מה עם מערכת החיסון של תינוקות מופצצת עם חומרים רעילים אשר היא לא מסוגלת להתמודד איתם?

ד"ר מורי ראשמר בהרצאתו על מערכת החיסון של התינוק

 

מה עם עדיין יש שימוש בכספית בחיסונים למרות שהוכרז כחומר מסוכן ומסרטן והוצע ממרבית חיסוני הילדות

ד"ר תרזה דיישר, העובדת בחברת תרופות מספרת על החיסון החדש בוועדה

מה אם התאים שבהם משתמשים כדי ליצור חיסונים יתבררו כמסוכנים ועלולים לגרום לאוטיזם וסרטן?

ד"ר סטנלי פלוטקין, יועץ לחברות תרופות ומפתח חיסונים מדבר תחת שבועה בבית המשפט.

מה עם המדע בנושא חיסונים הינו רחוק מלהיות מושלם וילדי כל העולם הם בעצם חלק מניסוי אחד גדול? 

מה עם המרכז למניעת מחלות בארה"ב ביצע עברות מרמה ואינו מביא את המידע המלא לציבור? מה עם אראה לכם עדויות מרופאים ומדענים עם "הצד השני" של התמונה, האם תסכימו להקשיב ולבחון בעצמכם ולראות האם כל הנ"ל הוא אמת? האם תהיו מוכנים לסגור את הדלת בפני המקורות במדיה המרכזית אשר באופן עיוור תומכים בחיסונים תוך שימוש בסיסמאות הנזרקות לאוויר ללא שום ביסוס מדעי מאחוריהן?

"חברות ענק קנסות גדולים- כיצד ניתן לסמוך על תעשייה שמעורבת בפעילות פלילית?" במהלך השנים האחרונות חברות התרופות שילמו למעלה מ 13 מיליארד דולר על מנת ליישב תביעות בנושא מרמה בשיווק לציבור, כולל קידום מכירות של תרופות להתוויות אשר לא אושרו ע"י מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA)".

האם אתם חושבים שהם נוהגים באופן שונה בנושא חיסונים? בוודאי שלא!

כיצד משתמש מנהל המזון והתרופות האמריקאי  בתקשורת.

"השיטה היא כזו, רשת הרדיו הציבורית של ארה"ב, יחד עם קבוצות תקשורת נבחרות, מקבלות תדריך על ההודעה שמתכוון מנהל המזון והתרופות להוציא, יום לפני כולם. אך בתמורה למתן הידיעה החדשותית הזו לפני כולם, רשות הרדיו הציבורית מוותרת על עצמאות הדיווח. מנהל המזון האמריקאי קובע את מי יוכלו לראיין בעקבות הידיעה הזו ואת מי לא"

חושף השחיתויות מהמרכז למניעת מחלות בארה"ב, וויליאם תומפסון מספר כיצד מונע ארגון הבריאות מידע מהציבור על הקושר חיסונים לאוטיזם.

עדותו של חוקר מהמרכז למניעת מחלות בארה"ב אשר מודה בפני הקונגרס של ארה"ב כי ארגון הבריאות טייח את הקשר בין חיסונים לאוטיזם בקרב ילדים שחורים.

מדוע השחיתות של ארגון הבריאות העולמי הינו האיום הגדול ביותר של ימינו על בריאות הציבור:

"היום לאחר שערוריית שפעת החזירים, נראה כי חברות התרופות מחזיקות בשליטה על ארגון הבריאות העולמי, מובילות לקידומן של לא רק חיסוני שפעת  ותרופות לא יעילים, אבל גם לשימוש של תרופות אנטי פסיכוטיות, אנטי דיכאוניות, נגד חרדה ועוד תרופות המשפיעות על ההתנהגות,  תרופות כימותרפיות ומספר תרופות נוספות, אשר על פי סקירות נרחבות ביניהן סקירות קוקריין (הקבוצה המוערכת ביותר בעולם המדעי בנושא סקירות מחקרים), מצאו כי הן אינן יעילות ולעיתים אף מזיקות. אנו ממליצים לבצע שינוי חסר תקדים בארגון הבריאות העולמי – מערכת אשר הוכיחה כי היא חלשה אל מול האינטרסים של חברות התרופות. "

 

מחקר המצביע על כך כי מרבית הפרסומים המדעיים אינם נכונים.

"העורך המדעי לשעבר של העיתון היוקרתי "British Medical Kournal" מצהיר כי כמחצית מהפרסומים המדעיים אינם נכונים".

מדוע, בכל מדינה מסביב לעולם, הרופאים והתקשורת המרכזית  אומרים את אותם הדברים כי חיסונים הם בטוחים ויעילים?

אני נאבקת בעובדה שישנו קונצנזוס כזה כאשר המדע מצביע אחרת. אחרי הכל, היה זה קונצנזוס כי העולם הוא שטוח עד אשר הוכח אחרת, אבל כעת, מדענים רבים מצחקקים על כך. בחיסונים אני מרגישה כי הדבר זהה, סילוף האמת מופץ בתקשורת המרכזית ולרופאים נאמר מה לומר. חלקם מאמינים בשקר, חלקם רוצים לשמור על רישיון הרפואה שלהם ומשתפים פעולה, אבל הבורות שולטת וילדנו משלמים את המחיר.  האם לא כדאי תמיד לראות את שני הצדדים על מנת לבחון את עצמינו? האם אתם מאמינים כי רוסיה וצפון קוריאה, עם הסתרת האמת מהציבור דרך שליטה על התקשורת זה דבר חיובי? ללא הבדיקה הזו אנו משאירים את עצמנו פגיעים מאד.

שוב, זה אינו הדיון אם לחסן או לא לחסן, זה על זכותו של כל אדם להחליט מה מוזרק לגופו ולגוף ילדיו. הזכות הזו נלקחת מאתנו, אפילו הזכות רק "להקשיב" לצדדים השונים, נמצאת בסכנה. תבדקו זאת בעצמכם, רק אל תתמנו את הראש בחול.

קוראים יקרים!

כעת משהגעתם הנה אנו מקווים כי המידע בעמוד זה מלמד ומסייע בידכם. זהו מידע שהושקעו בו שעות ארוכות ואנו גאים בו מאוד. המשימה שלנו היא להמשיך ולהפיץ מידע, לשמור עליו עדכני ורלוונטי כל העת. בענינו זו משימה לא פחותה מהצלת נפשות. כארגון ללא מטרות רווח, אנו מסתמכים באופן מוחלט על תרומות של הקוראים שלנו. זה מאפשר לנו להמשיך להיות עצמאיים ובלתי תלויים.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא מחממת את ליבנו, נותנת לנו מוטיבציה להמשיך ומסייעת מאוד בהוצאות השוטפות.

תודה רבה!

חשוב שעוד אנשים ידעו? - שתפו!
שלום רב!

שמנו לב שאתם מוצאים עניין במידע שבאתר וזה משמח אותנו מאוד. אנו מקווים כי המידע מלמד ומסייע בידכם בקבלת החלטה חשובה. משמח אותנו לדעת שהמידע שעמלנו עליו כה רבות מוצא את דרכו אל ליבם של קוראים.

עמותת חסון – למתן מידע על חיסונים הינה ארגון ללא מטרות רווח המקיימת את כל פעילותה מעבודתם של מתנדבים הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואינה מעניקה שכר.

באמצעות תמיכה ונדיבות ליבם של חברים רבים לאורך השנים הצלחנו להשיג השפעה כה רבה על השיח הציבורי בנושא ולתחזק את ההוצאות השוטפות.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא משמעותית ביותר ומאפשרת לנו להמשיך בפעילותנו ולהרחיב אותה.

תודה רבה!

הסרת אחריות!

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. כך תוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ותתאפשר לכם בחירה מדעת. המידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית ולא מחליף ייעוץ מקצועי רפואי.

על אף שלעיתים הכתוב מציג גישה מסוימת או דעה של מאן דהוא יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת. אין בכתוב על מנת לפסוק לכלל הציבור או לחלקו. כנהוג בתחום הרפואי, בעת הצורך, יש לפנות לגורם רפואי מקצועי על מנת לקבל אבחון וחוות דעת מקצועית התואמת לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.

כל החלטה בנוגע לבריאותכם ראוי שתיעשה לאחר בחינת כלל ההמלצות המקצועיות ומכלול השיקולים השייכים למקרה הספציפי. אנו ממליצים תמיד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מרופא מתאים למקרה המדובר.

דילוג לתוכן