חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נושאים באתר

ד"ר צ'ארלס הופה: קרישי דם נמצאו בקרב 62% ממחוסני הקורונה

ד""ר צ'ארלס הופה, רופא משפחה מקנדה, מדווח על הממצאים המטרידים שמצא בחולים שלו שקיבלו את החיסון.

לדבריו, חיסוני ה-mRNA חוסמים אלפי נימים זעירים בדם של המחוסנים. הופה הסביר כי חלבוני הספייק שמוזרקים לגופם של המחוסנים הם האחראים לקרישי הדם.

לדבריו, החבילות של שליחי RNA שתוכננו להיספג לתוך התא, נאספות על ידי קשרי הלימפה ונכנסות לזרם הדם.

חלבון הספייק שנוצר כעת בתוך כלי הדם הופך להיות חלק מדופן התא של כלי הדם.

משמעות הדבר היא כי התאים המצפים את כלי הדם, שאמורים להיות חלקים כדי לאפשר לדם לזרום בצורה חלקה, מכילים כעת את ה-"ספייקים" הללו שבולטים לתוך כלי הדם. המפגש של טסיות הדם העוברות דרך הנימים עם ה-"ספייקים" של נגיף הקורונה המבצבצים לתוך החלק הפנימי של כלי הדם – מביאים לחסימה ולהיוווצרות קרישי דם.

בבדיקה שביצע במטופלים המחוסנים שלו זיהה כי 62% מהם סובלים מקרישי דם מיקרוסקופיים 4 עד 7 ימים ממועד קבלת החיסון, מה שאומר כי קרישי הדם הללו אינם נדירים.

יולי 2021

קרדיט: עורו בטלגרם

קוראים יקרים!

כעת משהגעתם הנה אנו מקווים כי המידע בעמוד זה מלמד ומסייע בידכם. זהו מידע שהושקעו בו שעות ארוכות ואנו גאים בו מאוד. המשימה שלנו היא להמשיך ולהפיץ מידע, לשמור עליו עדכני ורלוונטי כל העת. בענינו זו משימה לא פחותה מהצלת נפשות. כארגון ללא מטרות רווח, אנו מסתמכים באופן מוחלט על תרומות של הקוראים שלנו. זה מאפשר לנו להמשיך להיות עצמאיים ובלתי תלויים.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא מחממת את ליבנו, נותנת לנו מוטיבציה להמשיך ומסייעת מאוד בהוצאות השוטפות.

תודה רבה!

חשוב שעוד אנשים ידעו? - שתפו!
שלום רב!

שמנו לב שאתם מוצאים עניין במידע שבאתר וזה משמח אותנו מאוד. אנו מקווים כי המידע מלמד ומסייע בידכם בקבלת החלטה חשובה. משמח אותנו לדעת שהמידע שעמלנו עליו כה רבות מוצא את דרכו אל ליבם של קוראים.

עמותת חסון – למתן מידע על חיסונים הינה ארגון ללא מטרות רווח המקיימת את כל פעילותה מעבודתם של מתנדבים הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואינה מעניקה שכר.

באמצעות תמיכה ונדיבות ליבם של חברים רבים לאורך השנים הצלחנו להשיג השפעה כה רבה על השיח הציבורי בנושא ולתחזק את ההוצאות השוטפות.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא משמעותית ביותר ומאפשרת לנו להמשיך בפעילותנו ולהרחיב אותה.

תודה רבה!

הסרת אחריות!

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. כך תוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ותתאפשר לכם בחירה מדעת. המידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית ולא מחליף ייעוץ מקצועי רפואי.

על אף שלעיתים הכתוב מציג גישה מסוימת או דעה של מאן דהוא יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת. אין בכתוב על מנת לפסוק לכלל הציבור או לחלקו. כנהוג בתחום הרפואי, בעת הצורך, יש לפנות לגורם רפואי מקצועי על מנת לקבל אבחון וחוות דעת מקצועית התואמת לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.

כל החלטה בנוגע לבריאותכם ראוי שתיעשה לאחר בחינת כלל ההמלצות המקצועיות ומכלול השיקולים השייכים למקרה הספציפי. אנו ממליצים תמיד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מרופא מתאים למקרה המדובר.

דילוג לתוכן