חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נושאים באתר

"אנו עלולים לעקר דור שלם" – מדענית בולטת ל-CDC: עיצרו את חיסוני הקורונה ד"ר ג'נסי צ'ון לינדזי

ב- 23 באפריל 2021 קיימה הוועדה המייעצת של ה-CDC לתכנית החיסונים (ACIP) פגישה באטלנטה, ג'ורג'יה. המוקד בפגישה זו של ה-ACIP היה הפרעות בקרישיות הדם בעקבות החיסונים כנגד הקורונה.

ד""ר ג'נסי צ'ון לינדזי, ביולוגית מולקולרית וטוקסיולוגית, קראה לעצור באופן מיידי את ייצור והפצת החיסונים לקורונה בשל סיכונים בכמה היבטים.

ד"ר לינדזי סקרה בפני הוועדה את הראיות המדעיות המראות כי החיסונים כנגד וירוס הקורונה אינם בטוחים. היא ציינה את הסיכונים לפוריות, קרישיות דם ובריחה חיסונית.

אנחנו פשוט לא יכולים להכניס את הטיפול הגנטי הזה בילדים שלנו שנמצאים ב-0.002% סיכון לתמותה בקורונה אם הם בכלל נדבקו או באוכלוסיית גיל הפוריות מבלי לחקור היטב את העניין הזה אחרת אנו עשויים לעקר דור שלם.

ספקולציות ומקרים בודדים על הריוניות במסגרת הניסוי אינם הוכחה מספקת לכך שהדבר אינו משפיע על האוכלוסייה בקנה מידה רחב.

אפריל 2021

קרדיט: עורו בטלגרם

קוראים יקרים!

כעת משהגעתם הנה אנו מקווים כי המידע בעמוד זה מלמד ומסייע בידכם. זהו מידע שהושקעו בו שעות ארוכות ואנו גאים בו מאוד. המשימה שלנו היא להמשיך ולהפיץ מידע, לשמור עליו עדכני ורלוונטי כל העת. בענינו זו משימה לא פחותה מהצלת נפשות. כארגון ללא מטרות רווח, אנו מסתמכים באופן מוחלט על תרומות של הקוראים שלנו. זה מאפשר לנו להמשיך להיות עצמאיים ובלתי תלויים.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא מחממת את ליבנו, נותנת לנו מוטיבציה להמשיך ומסייעת מאוד בהוצאות השוטפות.

תודה רבה!

חשוב שעוד אנשים ידעו? - שתפו!
שלום רב!

שמנו לב שאתם מוצאים עניין במידע שבאתר וזה משמח אותנו מאוד. אנו מקווים כי המידע מלמד ומסייע בידכם בקבלת החלטה חשובה. משמח אותנו לדעת שהמידע שעמלנו עליו כה רבות מוצא את דרכו אל ליבם של קוראים.

עמותת חסון – למתן מידע על חיסונים הינה ארגון ללא מטרות רווח המקיימת את כל פעילותה מעבודתם של מתנדבים הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואינה מעניקה שכר.

באמצעות תמיכה ונדיבות ליבם של חברים רבים לאורך השנים הצלחנו להשיג השפעה כה רבה על השיח הציבורי בנושא ולתחזק את ההוצאות השוטפות.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא משמעותית ביותר ומאפשרת לנו להמשיך בפעילותנו ולהרחיב אותה.

תודה רבה!

הסרת אחריות!

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. כך תוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ותתאפשר לכם בחירה מדעת. המידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית ולא מחליף ייעוץ מקצועי רפואי.

על אף שלעיתים הכתוב מציג גישה מסוימת או דעה של מאן דהוא יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת. אין בכתוב על מנת לפסוק לכלל הציבור או לחלקו. כנהוג בתחום הרפואי, בעת הצורך, יש לפנות לגורם רפואי מקצועי על מנת לקבל אבחון וחוות דעת מקצועית התואמת לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.

כל החלטה בנוגע לבריאותכם ראוי שתיעשה לאחר בחינת כלל ההמלצות המקצועיות ומכלול השיקולים השייכים למקרה הספציפי. אנו ממליצים תמיד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מרופא מתאים למקרה המדובר.

דילוג לתוכן