חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נושאים באתר

ד"ר מרטין מקארי: המבצע (פשע) הגדול ביותר של מידע מוטעה במהלך המגיפה היה ממשלת ארה"ב.

הפרופסור ד"ר מרטין מקארי, מנתח פעיל וחוקר באוניברסיטת ג'ון הופקינס. בעברו הוביל "תוכנית בטיחות המטופל" בארגון הבריאות העולמי. הוא מנתח פעיל בתחום ההשתלות בבית החולים ג'ון הופקינס בארה"ב.  מחקריו עוסקים בגורמי מחלות, מדיניות ציבורית ועלויות שרותי בריאות.

על פניו לא מדובר רק ברופא מן המניין כי אם באדם בעל נסיון עבר ואף עיסוק יום יומי בנושאים בהם הוא התבטא.

בקטע הבא חלק ד"ר מרטין מקארי מעיד בפני ועדת המשנה לנושא מגיפת הקורונה.

בדבריו הוא מתייחס למידע הרב המוטעה  בנושאים הנוגעים להדבקה בנגיף ממשטחים, יעילות זריקת הבוסטר לצעירים, יעילות החיסון הטבעי של הגוף מול זריקות חיסון. עוד הוא מתייחס לטענה המטעה כי דלקת שריר הלב נפוצה יותר בקרב חולי קורנה אלא שהיא מופיעה בשיעור של "פי 4 עד פי 28 לאחר קבלת החיסון" ועוד.

הקשיבו היטב לדבריו, לא ניתן "להאשים" אותו כביקורתי לגבי חיסונים. ובכל זאת דבריו כה נחרצים בנוגע לחיסוני הקורונה. (2 דק')

העמוד שלו באתר של בית חולים ג'ון הופקינס:

https://www.hopkinsmedicine.org/profiles/details/martin-makary

מקור הסרטון: " https://m.youtube.com/watch?v=Arbvv3K0xRo "

קוראים יקרים!

כעת משהגעתם הנה אנו מקווים כי המידע בעמוד זה מלמד ומסייע בידכם. זהו מידע שהושקעו בו שעות ארוכות ואנו גאים בו מאוד. המשימה שלנו היא להמשיך ולהפיץ מידע, לשמור עליו עדכני ורלוונטי כל העת. בענינו זו משימה לא פחותה מהצלת נפשות. כארגון ללא מטרות רווח, אנו מסתמכים באופן מוחלט על תרומות של הקוראים שלנו. זה מאפשר לנו להמשיך להיות עצמאיים ובלתי תלויים.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא מחממת את ליבנו, נותנת לנו מוטיבציה להמשיך ומסייעת מאוד בהוצאות השוטפות.

תודה רבה!

חשוב שעוד אנשים ידעו? - שתפו!
שלום רב!

שמנו לב שאתם מוצאים עניין במידע שבאתר וזה משמח אותנו מאוד. אנו מקווים כי המידע מלמד ומסייע בידכם בקבלת החלטה חשובה. משמח אותנו לדעת שהמידע שעמלנו עליו כה רבות מוצא את דרכו אל ליבם של קוראים.

עמותת חסון – למתן מידע על חיסונים הינה ארגון ללא מטרות רווח המקיימת את כל פעילותה מעבודתם של מתנדבים הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואינה מעניקה שכר.

באמצעות תמיכה ונדיבות ליבם של חברים רבים לאורך השנים הצלחנו להשיג השפעה כה רבה על השיח הציבורי בנושא ולתחזק את ההוצאות השוטפות.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא משמעותית ביותר ומאפשרת לנו להמשיך בפעילותנו ולהרחיב אותה.

תודה רבה!

הסרת אחריות!

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. כך תוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ותתאפשר לכם בחירה מדעת. המידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית ולא מחליף ייעוץ מקצועי רפואי.

על אף שלעיתים הכתוב מציג גישה מסוימת או דעה של מאן דהוא יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת. אין בכתוב על מנת לפסוק לכלל הציבור או לחלקו. כנהוג בתחום הרפואי, בעת הצורך, יש לפנות לגורם רפואי מקצועי על מנת לקבל אבחון וחוות דעת מקצועית התואמת לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.

כל החלטה בנוגע לבריאותכם ראוי שתיעשה לאחר בחינת כלל ההמלצות המקצועיות ומכלול השיקולים השייכים למקרה הספציפי. אנו ממליצים תמיד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מרופא מתאים למקרה המדובר.

דילוג לתוכן