חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נושאים באתר

ילדים מתים בסמואה, מה קורה פה?

ההצהרה הרשמית היא שהם מתים מחצבת, אבל עדיין, חלק מהדברים מאד חשודים לאנשים כמוני, אשר עושים כמיטב יכולתנו כדי לחקור את האמת מאחורי הכותרת.

אף ילד לא צריך למות מחצבת בעידן של ימנו. לפני כניסת החיסונים, כמעט ולא היו מקרי מוות מחצבת בעולם המערבי. מדינות עולם שלישי עדיין חוות קשיים בנושא בשל בעיות סוציואקונומיות, היעדר מים נקיים וניקוז, מזון טרי, קורת גג ראויה וכדומה.

ארגון הבריאות העולם מאיץ עכשיו את המאמצים לכיוון חיוב חיסונים לילדים אשר סובלים מתת תזונה, לוקים בחוסר ויטמין איי וויטמין סי ועוד מרכיבי תזונה החשובים מאד לתפקוד יעיל של מערכת החיסון. הם עוברים עכשיו מדלת לדלת וכופים חיסונים על ילדים אלו. חלק מההורים בורחים ליערות או מחביאים את הילדים בעליות גג, אני תוהה מה ההורים האלו יודעים שהם חוששים כל כך מהחיסון? אך על רבים מהם נכפה החיסון בכוח.

"לוח הזמנים עד עתה, כפי שהבין והכין ניק ג'ונסון 

3 בספטמבר: שר הבריאות של סמואה מכריז כי אין התפרצות של חצבת בסמואה.

26 בספטמבר: ראש הממשלה נואם באו"ם, כאשר הוא דן בצעדים המשמעותיים הנדרשים על מנת להטמיע תוכנית בריאות לאומית ולהגיע לכלל האוכלוסייה, בשיתוף עם ארגון הבריאות העולמי (אין כל אזכור לחצבת).

1 באוקטובר: ארגון יוניסף מעביר למעלה מ 100,000 מנות חיסון לסמואה.

9 באוקטובר: שר הבריאות מכריז, חדש למקרה חצבת.

15 באוקטובר: הכרזה על מקרה חצבת ראשון.

16 באוקטובר: הכרזה על התפרצות.

15 בנובמבר: הכרזה על מצב חירום לאומי.

מעבר מדלת לדלת במבצע חיסונים חסר תקדים"

הנה הציוץ מרוברט פ. קנדי הבן, אנחנו עוד נשמע ממנו כאשר הוא יקבל יותר מידע.

"שר הבריאות של סמואה ביצע בדיקה גנטית לנגיף וסירב לשחרר את התוצאות. זה מאד מחשיד. שלחנו מכתב לראש הממשלה בדרישה לקבל את התוצאות על מנת שנוכל לראות האם הם מתמודדים עם הנגיף מהחיסון (כמו שהיה בהתפרצות בדיסנילד) או במוטציה אשר החיסון אשר החיסון אינו יעיל כנגדה (זן חדש שנוצר בעקבות החיסון). אנחנו גם לא יודעים את גילם של אלו שנפטרו מחצבת ואת המצב החיסוני שלהם.

זכרו כי התפרצויות קורות בשיא מבצעי חיסונים אגרסיביים. החמרה במצב יכולה להיות תוצאה של שימוש במורידי חום מסוג פנדול  (פרצטמול) אשר הינם אסורים לשימוש במקרים כאלו ובהיעדר שימוש בוויטמין איי. כבר שמענו את הדברים האלו מאנשים בשטח אבל אין לנו כל אישור על כך מפני ששר הבריאות ורשות הבריאות העולמית, מונעים יציאה של המידע הזה מהמדינה.

"התזונה במשק בית בסמואה: סמואה עומדת בפני מגפה של עליה בנכויות ותמותה בגילאים צעירים הנגרמת מהאצה במספר המחלות הלא מדבקות (מחלות אוטואימיונית, שבצים, מחלות לב וכדומה). 1. מחלות אלו, הכוללות מחלות לבביות וסכרת, מהוות את גורם התמותה והנכות המובילים, עם אחריות ל 75%-80% במקרי המוות. 2. תזונה לקויה זוהתה כגורם המרכזי לעליה הסיכון למחלות אלו בסמואה – אך עם זאת הגורמים התזונתיים אשר מובילים לתוצאה זו אינם מובנים".

ישנה זווית נוספת שאני רוצה להביא לתשומת ליבכם. הכסף אשר בוזבז על תוכנית החיסונים במדינות עולם שלישי הוא עצום. ביל גייטס לסדו השקיע 10 מיליארד דולר בתוכנית החיסונים מסביב לעולם.

האם אפשר היה להוציא את הכסף הזה על מטרה חכמה יותר, למען האנשים האלו אשר אין להם לא מים נקיים ולא מזון טרי ומזין? מה ארגון הבריאות העולמי עושה עם כל הכסף הזה? כמה הם מבזבזים על חיסונים אשר גורמים לנזק לילדים? עם מזון טרי ומזין, מים נקיים, ויטמין איי וויטמין סי, ילדים אלו לא היו צריכים למות. אני קוראת לזה פשע כנגד הילדים.

הסיפור של סמואה ותמותת הילדים אינו ברור עדיין. אנחנו זקוקים לעובדות לגבי מה הוא סוג נגיף החצבת ממנו מתו הילדים האלו, איזה טיפול הם קיבלו ומדוע התפרצות החצבת החלה לאחר הכנסת החיסונים לסמואה, כמה ילדים מחוסנים נדבקו בחצבת, כמה מאלו שמתו היו מחוסנים טרום המחלה ועוד הרבה שאלות שנותרות כרגע בלתי פתורות.

קוראים יקרים!

כעת משהגעתם הנה אנו מקווים כי המידע בעמוד זה מלמד ומסייע בידכם. זהו מידע שהושקעו בו שעות ארוכות ואנו גאים בו מאוד. המשימה שלנו היא להמשיך ולהפיץ מידע, לשמור עליו עדכני ורלוונטי כל העת. בענינו זו משימה לא פחותה מהצלת נפשות. כארגון ללא מטרות רווח, אנו מסתמכים באופן מוחלט על תרומות של הקוראים שלנו. זה מאפשר לנו להמשיך להיות עצמאיים ובלתי תלויים.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא מחממת את ליבנו, נותנת לנו מוטיבציה להמשיך ומסייעת מאוד בהוצאות השוטפות.

תודה רבה!

חשוב שעוד אנשים ידעו? - שתפו!
שלום רב!

שמנו לב שאתם מוצאים עניין במידע שבאתר וזה משמח אותנו מאוד. אנו מקווים כי המידע מלמד ומסייע בידכם בקבלת החלטה חשובה. משמח אותנו לדעת שהמידע שעמלנו עליו כה רבות מוצא את דרכו אל ליבם של קוראים.

עמותת חסון – למתן מידע על חיסונים הינה ארגון ללא מטרות רווח המקיימת את כל פעילותה מעבודתם של מתנדבים הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואינה מעניקה שכר.

באמצעות תמיכה ונדיבות ליבם של חברים רבים לאורך השנים הצלחנו להשיג השפעה כה רבה על השיח הציבורי בנושא ולתחזק את ההוצאות השוטפות.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא משמעותית ביותר ומאפשרת לנו להמשיך בפעילותנו ולהרחיב אותה.

תודה רבה!

הסרת אחריות!

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. כך תוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ותתאפשר לכם בחירה מדעת. המידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית ולא מחליף ייעוץ מקצועי רפואי.

על אף שלעיתים הכתוב מציג גישה מסוימת או דעה של מאן דהוא יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת. אין בכתוב על מנת לפסוק לכלל הציבור או לחלקו. כנהוג בתחום הרפואי, בעת הצורך, יש לפנות לגורם רפואי מקצועי על מנת לקבל אבחון וחוות דעת מקצועית התואמת לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.

כל החלטה בנוגע לבריאותכם ראוי שתיעשה לאחר בחינת כלל ההמלצות המקצועיות ומכלול השיקולים השייכים למקרה הספציפי. אנו ממליצים תמיד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מרופא מתאים למקרה המדובר.

דילוג לתוכן