ילדים מתים בסמואה, מה קורה פה?

ההצהרה הרשמית היא שהם מתים מחצבת, אבל עדיין, חלק מהדברים מאד חשודים לאנשים כמוני, אשר עושים כמיטב יכולתנו כדי לחקור את האמת מאחורי הכותרת.

אף ילד לא צריך למות מחצבת בעידן של ימנו. לפני כניסת החיסונים, כמעט ולא היו מקרי מוות מחצבת בעולם המערבי. מדינות עולם שלישי עדיין חוות קשיים בנושא בשל בעיות סוציואקונומיות, היעדר מים נקיים וניקוז, מזון טרי, קורת גג ראויה וכדומה.

ארגון הבריאות העולם מאיץ עכשיו את המאמצים לכיוון חיוב חיסונים לילדים אשר סובלים מתת תזונה, לוקים בחוסר ויטמין איי וויטמין סי ועוד מרכיבי תזונה החשובים מאד לתפקוד יעיל של מערכת החיסון. הם עוברים עכשיו מדלת לדלת וכופים חיסונים על ילדים אלו. חלק מההורים בורחים ליערות או מחביאים את הילדים בעליות גג, אני תוהה מה ההורים האלו יודעים שהם חוששים כל כך מהחיסון? אך על רבים מהם נכפה החיסון בכוח.

“לוח הזמנים עד עתה, כפי שהבין והכין ניק ג’ונסון 

3 בספטמבר: שר הבריאות של סמואה מכריז כי אין התפרצות של חצבת בסמואה.

26 בספטמבר: ראש הממשלה נואם באו”ם, כאשר הוא דן בצעדים המשמעותיים הנדרשים על מנת להטמיע תוכנית בריאות לאומית ולהגיע לכלל האוכלוסייה, בשיתוף עם ארגון הבריאות העולמי (אין כל אזכור לחצבת).

1 באוקטובר: ארגון יוניסף מעביר למעלה מ 100,000 מנות חיסון לסמואה.

9 באוקטובר: שר הבריאות מכריז, חדש למקרה חצבת.

15 באוקטובר: הכרזה על מקרה חצבת ראשון.

16 באוקטובר: הכרזה על התפרצות.

15 בנובמבר: הכרזה על מצב חירום לאומי.

מעבר מדלת לדלת במבצע חיסונים חסר תקדים”

הנה הציוץ מרוברט פ. קנדי הבן, אנחנו עוד נשמע ממנו כאשר הוא יקבל יותר מידע.

“שר הבריאות של סמואה ביצע בדיקה גנטית לנגיף וסירב לשחרר את התוצאות. זה מאד מחשיד. שלחנו מכתב לראש הממשלה בדרישה לקבל את התוצאות על מנת שנוכל לראות האם הם מתמודדים עם הנגיף מהחיסון (כמו שהיה בהתפרצות בדיסנילד) או במוטציה אשר החיסון אשר החיסון אינו יעיל כנגדה (זן חדש שנוצר בעקבות החיסון). אנחנו גם לא יודעים את גילם של אלו שנפטרו מחצבת ואת המצב החיסוני שלהם.

זכרו כי התפרצויות קורות בשיא מבצעי חיסונים אגרסיביים. החמרה במצב יכולה להיות תוצאה של שימוש במורידי חום מסוג פנדול  (פרצטמול) אשר הינם אסורים לשימוש במקרים כאלו ובהיעדר שימוש בוויטמין איי. כבר שמענו את הדברים האלו מאנשים בשטח אבל אין לנו כל אישור על כך מפני ששר הבריאות ורשות הבריאות העולמית, מונעים יציאה של המידע הזה מהמדינה.

“התזונה במשק בית בסמואה: סמואה עומדת בפני מגפה של עליה בנכויות ותמותה בגילאים צעירים הנגרמת מהאצה במספר המחלות הלא מדבקות (מחלות אוטואימיונית, שבצים, מחלות לב וכדומה). 1. מחלות אלו, הכוללות מחלות לבביות וסכרת, מהוות את גורם התמותה והנכות המובילים, עם אחריות ל 75%-80% במקרי המוות. 2. תזונה לקויה זוהתה כגורם המרכזי לעליה הסיכון למחלות אלו בסמואה – אך עם זאת הגורמים התזונתיים אשר מובילים לתוצאה זו אינם מובנים”.

ישנה זווית נוספת שאני רוצה להביא לתשומת ליבכם. הכסף אשר בוזבז על תוכנית החיסונים במדינות עולם שלישי הוא עצום. ביל גייטס לסדו השקיע 10 מיליארד דולר בתוכנית החיסונים מסביב לעולם.

האם אפשר היה להוציא את הכסף הזה על מטרה חכמה יותר, למען האנשים האלו אשר אין להם לא מים נקיים ולא מזון טרי ומזין? מה ארגון הבריאות העולמי עושה עם כל הכסף הזה? כמה הם מבזבזים על חיסונים אשר גורמים לנזק לילדים? עם מזון טרי ומזין, מים נקיים, ויטמין איי וויטמין סי, ילדים אלו לא היו צריכים למות. אני קוראת לזה פשע כנגד הילדים.

הסיפור של סמואה ותמותת הילדים אינו ברור עדיין. אנחנו זקוקים לעובדות לגבי מה הוא סוג נגיף החצבת ממנו מתו הילדים האלו, איזה טיפול הם קיבלו ומדוע התפרצות החצבת החלה לאחר הכנסת החיסונים לסמואה, כמה ילדים מחוסנים נדבקו בחצבת, כמה מאלו שמתו היו מחוסנים טרום המחלה ועוד הרבה שאלות שנותרות כרגע בלתי פתורות.

נושאים באתר