בעין הסערה (אוטיזם)

למה עין הסערה בסופה הוא אזור כל כך מסוכן? למעשה, חומת העין הוא האזור המסוכן ביותר בסערה. אזור העין, הוא אזור בעל לחץ נמוך בסופה והוא האזור הרגוע והשליו של הסופה.

בימי נעורי הייתי צוללנית מעמקים. צללתי בסימני מדאהב לראס מוחמד. להיות 15 מטרים מתחת לפני הים, בעולם נפלא של דגים ואלמוגים, זה היה רגוע, שקט ושליו. אני מתארת לעצמי כי “עין הסערה” הוא בדיוק כזה.

אני מאמינה כי אני בחומת העין, האזור המסוכן יותר בסופה, ואני מחכה שהעין תגיע, אך עדיין, הרוגע הזה הינו אשלייה וכדי שהאמת תצא לאור יש צורך שההוריקן יעלם. האם זה יקרה בקרוב? איך זה יהיה? כשאני מתבוננת בקהילה בה אני חיה, קהילה של כמה מאות משפחות, אני חושבת שכולנו יושבים בעין הסערה, חושבים ששקט ושליו ואני צועקת שיש סכנה סביבנו. העולם יושב ב”עין הסערה” ואנו חייבים להתעורר!

הצורך שלי לומר לכולם את האמת של מחקר החיסונים שלי הוא גדול. כתבתי מספר מאמרים על “האמת מאחורי חסינות העדר” ו”המיתוס של חסינות העדר מחיסונים”, על הטיוח וההונאה של רשויות הבריאות, העובדה שהתקשורת והממשל בארה”ב ומסביב לעולם, שומנו ע”י חברות התרופות,  הסטטיסטיקה העגומה של תופעות לוואי מחיסונים, החומרים הרעילים המוספים לחיסונים בלי שעברו מבחני בטיחות ועלולים לגרום לבעיות בריאותיות חמורות ואף למוות.

האם העלייה במחלות אוטואימוניות, מחלות נוירולוגיות, בעיות התפתחות, הפרעות קשב וריכוז, אוטיזם נובעת מגורם אחד מרכזי, חיסונים?

מספר עובדות: 

בארה”ב 1 מכל 36 ילדים הוא אוטיסט. 1 מכל 6 ילדים מאובחן עם בעיות התפתחותיות והפרעות קשב וריכוז. מחלות אוטואימוניות מרקיעות שחקים.

בישראל: 1 מכל 48 בנים מאובחן עם אוטיזם. אמנם אין סטטיסטיקה בישראל לגבי ADHD, אך ישנה עליה מטאורית באבחונים כפי שמדווחים המורים, לצד עליה במחלות אוטואימוניות.

הדבר הראשון שמופיע באתר ה- CDC הוא “חיסונים אינם גורמים לאוטיזם”. בואו נראה את המחקר שהם עשו על מנת לטעון הצהרה שכזו במודגש ובגדול, בהתחשב בכך שמיליוני הורים פונים לאתר הזה על מנת לקבל מידע.

הם בחנו חיסון אחד מתוך 16, ורק מרכיב אחד מתוך 38. ההצהרה שלהם היא שקר גס! אין להם שום הוכחה מדעית לתמוך בהצהרה הזו.

הם מצטטים שוב ושוב את ה”מחקר הדני” אשר טוען שהם הוכיחו כי אין קשר בין חיסון ה- MMR  לאוטיזם. זה מחקר שלא מוכיח כלום ויש עליו ניתוחים רבים ברחבי הרשת. המחקר הזה הוא ביזיון למדע.

 

ה- CDC ביצע מחקר ב 2004 וסיפר לעולם כי חיסונים אינם גורמים לאוטיזם. ב 2014 החוקר המוביל של המחקר הזה, וויליאם תומפסון, יצר קשר עם בריאן הוקר והתוודה בפניו שהם שיחקו עם התוצאות וטייחו את התוצאה האמיתית , ושלמעשה חיסון ה- MMR גורם לאוטיזם באוכלוסייה של בנים שחורים. כאן הסנטור ביל פוסיי מסביר בקונגרס.  

עכשיו כשאנחנו יודעים שהעולם הרפואי משקר לנו, נראה מה אומרים חוקרים עצמאיים שאין להם קשר לרשויות הבריאות, אשר מספקים הוכחות משמעותיות שחיסונים אכן גורמים לאוטיזם וככל הנראה גם למחלות האחרות אשר דוברו פה.

מחקר חדש מאשר שאת תוצאות מחקרו של וויקפילד – שוב (חיסון ה MMR  גורם לאוטיזם)

מאמרו של פרופסור יהודה שינפלד, מנהל המרכז למחלות אוטואימוניות בביה״ח שיבא, המדווח על סכנות אדג׳ובנט האלומיניום בחיסונים, נעלם מאתר בית החולים בתוך ימים ספורים. למה?

יש לי עוד הרבה מהנ”ל אשר מספרים לנו על החומרים בחיסונים, כמו אלומיניום, שאריות דנ”א ממקור אנושי אשר מסתננות לחיסונים ומוזרקות לתינוקות, חיסונים שעדיין מכילים כספית, הקשר בין חיסונים לסרטן, כן, הם כאלו! גורמים לכל מני מחלות, גם לאוטיזם.

אנא עזרו לנו להגיע למקום בטוח, רחוק מהסערה, ע”י חיפוש חומרים ומידע, והצטרפו לעוצמת האנשים ההולכת וגדלה של אלו שמודעים ומפיצים את המידע הלאה. הבחירה לחסן או לא חייבת להיות שלכם. למדו את הנושא ותחליטו. אחד הדברים החשובים ביותר ויקרים מפז הוא בריאות ילדינו. שמרו עליה.

נושאים באתר