חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נושאים באתר

איזה עולם נפלא

איך אני כמהה לזמנים האלו כאשר העולם נראה כמקום פחות מאיים. להקשיב לסצ'מו ממלא את הנשמה בשמחה ובפלאי העולם שלנו, עולם אשר יכול להיות עולם נפלא. כדברי סצ'מו "אין זה העולם שרע, זה מה שאנחנו עושים לו".

לואיס דניאל ארמסטרונג – הסצ'מו (אוקטובר, 1967

טיוחים וצנזורה

טיוח הטבק: בעקבות תביעה ועדותם של חושפי שחיתות, אלפי מסמכים פנימיים של תעשיית הטבק פורסמו וחשפו מערכת עקבית של אחת ההונאות הגדולות ביותר בכל הזמנים.

טיוח הכנסייה הקתולית על התעללות מינית: ממחוזות אוסטרליה ועד בתי ספר באירלנד וערים רבות בארה"ב, הכנסייה הקתולית התמודדה עם שצף של האשמות על התעללות מינית בילדים במשך מספר עשורים.

טיוח של חברת ג'ונסון אנד ג'ונסון על הימצאות אסבסט בטלק לתינוקות: חבר מושבעים במדינת ניו יורק קבע כי על חברת ג'ונסון אנד ג'ונסון לשלם 300 מיליון דולר כחלק מפיצוי בתביעת נזיקין, לדונה אולסון ובעלה אשר טענו כי האבקה גרמה לה לפתח מזלותמיה, מחלת סרטן ממאירה אשר קשורה לחשיפה לאסבסט.

באוגוסט 2019, בפסק דין קבע השופט כי יצרנית התרופות ג'ונסון אנד ג'ונסון תחויב לשלם 572 מיליון דולר בשל חלקה במשבר האופידיום באוקלהומה (על פי החשדות החברה שיווקה תרופות מבלי להזהיר על התמכרויות לאופידיום המצויות במוצרים).

ג'ונסון אנד ג'ונסון היא יצרנית חיסונים, האם אתם סומכים עליהם?

חברות התרופות: יש יותר מדי מהן על מנת לפרט, הן שילמו מיליארדי דולרים בתביעות. למה שמישהו יחשוב לשים את ביטחון ילדיו בידיהם?

ללא ספק היו וישנם טיוחים לאורך השנים, ואנו הציבור, ממשיכים לשגרת חיינו ללא חשד. למה שנחשוד? רובנו שומרי חוק, העושים ככל שביכולתנו לשמור על המשפחות שלנו בעזרת מזון ושתייה בריאים, בית נעים ועושים ככל שביכולתנו לחנך את ילדנו לערכים של כנות והוגנות.

רק תארו לעצמכם אם חברות הענק האלו היו מקבלות סיוע לטיוחים האלו מהתקשורת, מהממשלות ומהחוק? ללא ספק לא היינו שומעים על דבר מהטיוחים שפורטו לעיל. איפה היינו היום במקרה כזה? כנראה עדיין משווקים סיגריות כבריאות ובטוחות לשימוש, מיליוני ילדים היו נשלחים למוסדות קתולים לעבור התעללות מינית וטלק המכיל אסבסט היה עדיין מוצר נמכר לשימוש של מיליוני תינוקות מסביב לעולם.

היה קשה מספיק לחשוף את הנ"ל, במיוחד את הנושאים הקשורים לפגיעה בילדים, אבל מה אם אגיד לכם שישנו טיוח עצום בחשיבותו אשר קורה כיום ומשפיע עליכם ישירות, הרבה יותר גדול ונפוץ מאלו המפורטים מעלה! לקח לי מספר חודשים של מחקר מעמיק להגיע להבנה שטיוח מהסוג הזה אכן קיים.

בואו נסתכל על התקשורת והעיתונאים, רדיו, טלויזיה, עיתונים, פרסומים וכדומה:

כאשר אנחנו שומעים בטלוויזיה, קוראים בעיתונים את אותו הדבר בנוגע לחיסונים, זה נראה מחשיד.  כאשר אין שום קול אחר שנשמע, נראה שזה משחק של שחקן אחד.

הנה סרטון הנעשה ע"י שרלי אטקינסון על איך התקשורת מבצעת שטיפת מוח להמונים. אני חושבת שאלו שמפיצים את הנושא, הם שטופי מוח בעצמם ועיניהם עצומות.

הנה עוד טיוח בישראל, ניסוי בלמעלה מ 400,000 ילדים ישראלים אשר קיבלו תרופה ניסיונית ללא ידיעת ההורים וללא הסכמתם.

זו סכנה אמיתית לדמוקרטיה בהינתן טיוחים אשר מוסתרים בעקבות צנזורה, כאשר התקשורת אינה מדווחת על "הצד השני" ויש איומים לסגור דפים ברשתות החברתיות על מנת שאף אחד לא ישמע אף דעה המנוגדת להצהרות כי חיסונים הם בטוחים.

בואו נעשה את עולמנו נפלא ונדרוש שיו"ר וראשי המחלקות של אותן חברות המואשמות בהונאה, אשר שיקרו ורימו ופגעו בציבור, יפוטרו!

תעשו את המחקר שלכם לפני שאתם מקלים החלטה אם לחסן או לא. החיים הם סכנה, היכן ישנה סכנה גדולה יותר? בקבלת החיסון או בתחלואה עצמה? לתת למערכת החיסון שלנו לגדול ולהתחזק ולהתגבר על כל המחלות אשר סביבנו כל הזמן? האם חשבתם פעם על כל אלפי החיידקים והנגיפים שאנחנו בעקביות מתגרים עליהם בלי לדעת אפילו, חלקם מסוכנים עשרות מונים מחצבת למשל, ועדיין אף אחד לא מפחיד אותנו מפניהם. התקשורת והעולם הרפואי עשו עבודה מצוינת לגרום לנו לפחד מוות מחצבת. הגיעו לאמת, כמו שהם אומרים, היא תשחרר אתכם.

קוראים יקרים!

כעת משהגעתם הנה אנו מקווים כי המידע בעמוד זה מלמד ומסייע בידכם. זהו מידע שהושקעו בו שעות ארוכות ואנו גאים בו מאוד. המשימה שלנו היא להמשיך ולהפיץ מידע, לשמור עליו עדכני ורלוונטי כל העת. בענינו זו משימה לא פחותה מהצלת נפשות. כארגון ללא מטרות רווח, אנו מסתמכים באופן מוחלט על תרומות של הקוראים שלנו. זה מאפשר לנו להמשיך להיות עצמאיים ובלתי תלויים.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא מחממת את ליבנו, נותנת לנו מוטיבציה להמשיך ומסייעת מאוד בהוצאות השוטפות.

תודה רבה!

חשוב שעוד אנשים ידעו? - שתפו!
שלום רב!

שמנו לב שאתם מוצאים עניין במידע שבאתר וזה משמח אותנו מאוד. אנו מקווים כי המידע מלמד ומסייע בידכם בקבלת החלטה חשובה. משמח אותנו לדעת שהמידע שעמלנו עליו כה רבות מוצא את דרכו אל ליבם של קוראים.

עמותת חסון – למתן מידע על חיסונים הינה ארגון ללא מטרות רווח המקיימת את כל פעילותה מעבודתם של מתנדבים הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואינה מעניקה שכר.

באמצעות תמיכה ונדיבות ליבם של חברים רבים לאורך השנים הצלחנו להשיג השפעה כה רבה על השיח הציבורי בנושא ולתחזק את ההוצאות השוטפות.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא משמעותית ביותר ומאפשרת לנו להמשיך בפעילותנו ולהרחיב אותה.

תודה רבה!

הסרת אחריות!

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. כך תוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ותתאפשר לכם בחירה מדעת. המידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית ולא מחליף ייעוץ מקצועי רפואי.

על אף שלעיתים הכתוב מציג גישה מסוימת או דעה של מאן דהוא יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת. אין בכתוב על מנת לפסוק לכלל הציבור או לחלקו. כנהוג בתחום הרפואי, בעת הצורך, יש לפנות לגורם רפואי מקצועי על מנת לקבל אבחון וחוות דעת מקצועית התואמת לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.

כל החלטה בנוגע לבריאותכם ראוי שתיעשה לאחר בחינת כלל ההמלצות המקצועיות ומכלול השיקולים השייכים למקרה הספציפי. אנו ממליצים תמיד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מרופא מתאים למקרה המדובר.

דילוג לתוכן