חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נושאים באתר

דון קישוט – המלחמה בתחנות רוח

בפעם הראשונה, ודרך ניסיונם של הורים לנפגעי חיסונים, הבנתי באמת מה הכוונה "מלחמה בתחנות רוח"!

ההורים כולם חמושים בחרבות האמת, רוצים למנוע סבל מילדים של אחרים, רוצים לספר את הסיפור שלהם, אך תחנות הרוח רק מעיפות אותם הרחק משם, ללא הקשבה, ללא אמונה באמיתותיהם, תוך התעלמות מהכאב שלהם, הצער, הכעס והייאוש.

אני פונה לכל ההורים אשר הביאו ילד לעולם, גידלו וטיפחו אותו, ידעו מתי הוא רעב, מתי הבטן כואבת, ראו את החיוך שלו בפעם הראשונה ושמעו את צחוקו המתגלגל. אתם יודעים מתי התינוק עייף, מתי הוא שמח, מתי הוא מאושר, למה אחרים חושבים שאם אתם רואים את ילדיכם משתנה לכם מול הפנים אחרי חיסון, נדמה להם שאתם לא יודעים על מה אתם מדברים?

למה הורים אשר מדברים את אשר על ליבם, מושמים ללעג, קוראים להם משוגעים בגלל שהם לא רוצים להמשיך לחסן לאחר פגיעת ילדם מחיסון? למה רשויות הבריאות אומרות "הם רק רוצים להאשים מישהו". לא, זה לא המקרה. ההורים רוצים לדעת מה קרה לילד שלהם ואז הם רוצים להזהיר אחרים.

כשאתם מקשיבים להורים האלו, נשמע מפיהם כי העולם הרפואי נעדר רחמים ואכפתיות. פול אופיט, אחד האנשים הבחירים בתעשיית יצירת החיסונים ואשר מקדם את החיסונים, אומר "לכל תינוק יש את היכולות להגיב ל 10,000 חיסונים הניתנים בבת אחת". אני רוצה לומר לו שיוכיח את זה על עצמו, עם 10,000 חיסונים בבת אחת.

סטנלי פלוטקין, הסנדק של החיסונים- עוסק בייצור חיסונים ואשר ישב בחבר המנהלים של חברות תרופות רבות ודחף חיסונים לשיווק אומר, "אני לא יכול לומר כמדען כי חיסונים הם בטוחים, אך כרופא ילדים אני אומר לכל הורה לחסן את ילדו".

שאלתי איש מבוגר לפני כמה ימים, אם הוא היה מוכן לקחת 6 תרופות שונות בבת אחת מבלי לדעת כלל מה השילוב הזה עלול לעשות. התשובה שלו כמובן הייתה "לא". אנו יודעים כי התוצאה של אשפוז בבית חולים עקב שילוב תרופות, אינו דבר נדיר. האם שילוב חיסונים שונה משילוב תרופות? חיסון חדש המכיל 6 זני נגיפים מגיע לשוק. אנחנו עוד נשמע עליו.

דון קישוט נחשב כגיבור, כשוטה ונוטה להזיות, אז הבה ונשים את הנעל על הרגל השנייה. העולם הרפואי כדון קישוט! גיבור, הם רואים עצמם כגיבורי האנושות. מצילים את העולם ואת חייהם של מיליונים בעזרת החיסונים כפי שפורסם בכתבה בערוץ 12 בתאריך ה 13 באוגוסט 2019. אבל האם ישנה הוכחה מדעית להצלתם של מיליוני אנשים? כל כך קל לזרוק טיעונים לכל עבר ללא הצורך להוכיח את טענתך וזה מה שנעשה דרך התקשורת מסביב לעולם.

ד"ר פיטר אבבי הוא גיבור אמיתי עבורי. הוא רופא שדגל בחיסונים וחיסן ילדים באפריקה לפני 30 שנה. היות והייתה לו קבוצת ביקורת של ילדים שלא התחסנו באותה תקופה, הוא יצא לבדוק מה קרה איתם וחזר לאפריקה. ממצאיו העלו "אלו שחוסנו בחיסון המשולש DTP  (טטנוס-דיפתריה-שעלת), היו בעלי סיכוי של פי 10 למות מאשר הקבוצה הלא מחוסנת".

למה הוא גיבור עבורי? כמה קשה זה כאשר כל חייך אתה עובד למען בריאות ילדים רק כדי לגלות וגרמת להם נזק? ד"ר אבבי הוא הגיבור שלי מפני שהוא מעז להסתכל אחורה על התוצאות של המחקר ולחקור אותם גם קדימה. זה דורש אומץ ויושרה על מנת להודות בטעותך ולדבר על זה בפרהסיה, במיוחד בתקופה הזו אשר כל אחד שיוצא נגד חיסונים נמצא כמטרה ע"י חברות התרופות.

ד"ר פיטר אבבי

הנה עוד סיפור שמתקשר ל"שוטה" בדון קישוט. את מי משטים פה? אנשי העולם הרפואי אשר דיברו בכתבה ב- 13 באוגוסט? או שמא האחרים על חברת החדשות ששמו אייטם שאינו אמת? או אולי אנו קהל הצופים? הדיילת אשר פרסמו בתקשורת כי נדבקה בחצבת בטיסה, חוסנה כנגד חצבת ועם הגעתה לישראל היא אושפזה.

מה שהתקשורת והעולם הרפואי לא מספרים לנו זה שבבית החולים היא נדבקה בחיידק אלים אשר גרם להתדרדרות במצבה.

אז שוב התקשורת בוחרת להאשים בטרגדיה הפרטית הזו את אלו שלא חוסנו ואת המחסנים לשעבר, אשר ילדיהם נפגעו מחיסון. מעניין שהתקשורת לא דואגת לאלו שנדבקים בבתי החולים בחיידק אלים אשר גורם למותם. האצבע היא לא לכיוון העובדות היא לכיוון הדמגוגיה

וזה מ- YNET

דון קישוט גם נוטה להזיות ותחנות הרוח הם הענקים שהוא נלחם בהם על מנת להציל את האנושות. יש את אלו בעולם הרפואי אשר חושבים שע"י הזרקה של נגיפים לילדים, הם יכולים להציל את חייהם של מיליונים. האם זוהי פשוט אשליה, כפי שזו הייתה אשליה עבור פיטר אבבי?

תמותה ממחלות זיהומיות ירדה עד לרמה כמעט אפסית לפני כניסת החיסונים. אבעבועות שחורות מוגרו ע"י היגיינה והסגר, לא ע"י חיסונים. למעשה חיסונים גרמו ליותר תמותה מאשר המחלה עצמה. העובדה הנ"ל יחד עם עדותו של פיטר אבבי ויחד עם סרטונים רבים של אנשים מכל העולם אשר כולם קוראים לאפשר את זכות הבחירה האם לחסן או לא, האם תוכלו לסרב?

האם יש לנו מדע מספק אשר הוכיח כי חיסונים הם בטוחים ויעילים ומצילים את חייהם של מיליוני אנשים או שמא זו רק אשליה? הראו לי את המדע מאחורי ההצהרה של העולם הרפואי אשר טוענת כך.

מטרת הפוסט הזה הוא להאיר את עיניכם ולגרם לכם לבצע את המחקר שלכם לגבי חיסון ילדיכם. ידע הוא כוח – תבחרו נכון.

קוראים יקרים!

כעת משהגעתם הנה אנו מקווים כי המידע בעמוד זה מלמד ומסייע בידכם. זהו מידע שהושקעו בו שעות ארוכות ואנו גאים בו מאוד. המשימה שלנו היא להמשיך ולהפיץ מידע, לשמור עליו עדכני ורלוונטי כל העת. בענינו זו משימה לא פחותה מהצלת נפשות. כארגון ללא מטרות רווח, אנו מסתמכים באופן מוחלט על תרומות של הקוראים שלנו. זה מאפשר לנו להמשיך להיות עצמאיים ובלתי תלויים.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא מחממת את ליבנו, נותנת לנו מוטיבציה להמשיך ומסייעת מאוד בהוצאות השוטפות.

תודה רבה!

חשוב שעוד אנשים ידעו? - שתפו!
שלום רב!

שמנו לב שאתם מוצאים עניין במידע שבאתר וזה משמח אותנו מאוד. אנו מקווים כי המידע מלמד ומסייע בידכם בקבלת החלטה חשובה. משמח אותנו לדעת שהמידע שעמלנו עליו כה רבות מוצא את דרכו אל ליבם של קוראים.

עמותת חסון – למתן מידע על חיסונים הינה ארגון ללא מטרות רווח המקיימת את כל פעילותה מעבודתם של מתנדבים הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואינה מעניקה שכר.

באמצעות תמיכה ונדיבות ליבם של חברים רבים לאורך השנים הצלחנו להשיג השפעה כה רבה על השיח הציבורי בנושא ולתחזק את ההוצאות השוטפות.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא משמעותית ביותר ומאפשרת לנו להמשיך בפעילותנו ולהרחיב אותה.

תודה רבה!

הסרת אחריות!

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. כך תוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ותתאפשר לכם בחירה מדעת. המידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית ולא מחליף ייעוץ מקצועי רפואי.

על אף שלעיתים הכתוב מציג גישה מסוימת או דעה של מאן דהוא יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת. אין בכתוב על מנת לפסוק לכלל הציבור או לחלקו. כנהוג בתחום הרפואי, בעת הצורך, יש לפנות לגורם רפואי מקצועי על מנת לקבל אבחון וחוות דעת מקצועית התואמת לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.

כל החלטה בנוגע לבריאותכם ראוי שתיעשה לאחר בחינת כלל ההמלצות המקצועיות ומכלול השיקולים השייכים למקרה הספציפי. אנו ממליצים תמיד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מרופא מתאים למקרה המדובר.

דילוג לתוכן