חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נושאים באתר

ניתוח שלאחר המוות חושף: חיסוני הקורונה הורגים

ד"ר סוחרית בהאקטי הוא רופא וחוקר ותיק בתחום האימיונולוגיה והמיקרוביולוגיה הקלינית, שימש בתפקידים שונים, בין היתר במכון למיקרוביולוגיה של אוניברסיטת גיסן וכן באוניברסיטת מיינץ בגרמניה. ד"ר בהאקטי היה שותף בפרסומם של יותר משלוש מאות מאמרים מדעיים שצוטטו יותר מעשרים אלף פעמים.

ביוני 2020 פרסם ד"ר בהאקטי ספר יחד עם ד"ר קרינה רייס, הנושא את הכותרת: "קורונה, אזעקת שווא?". הספר כבש את גרמניה, בה יצא לאור לראשונה, ומכר בששת השבועות הראשונים להפצתו מאתיים אלף עותקים מודפסים ועוד שבעים וחמישה אלף עותקים אלקטרוניים.

בסרטון הבא מתייחס ד"ר בהאקטי לפרי מחקרו של הפתולוג הבכיר ד"ר ארנה בוקהארדט, אשר מצא קשר מרשיע בין החיסונים למותם של אנשים, בניתוח שלאחר המוות. כמו כן עוסק ד"ר בהאקטי בהתפרצויות של סרטן ומחלות מדבקות נוספות ומסוכנות, בהשפעת החיסון.

קרדיט כתוביות בעברית: גור גילי ששון

קוראים יקרים!

כעת משהגעתם הנה אנו מקווים כי המידע בעמוד זה מלמד ומסייע בידכם. זהו מידע שהושקעו בו שעות ארוכות ואנו גאים בו מאוד. המשימה שלנו היא להמשיך ולהפיץ מידע, לשמור עליו עדכני ורלוונטי כל העת. בענינו זו משימה לא פחותה מהצלת נפשות. כארגון ללא מטרות רווח, אנו מסתמכים באופן מוחלט על תרומות של הקוראים שלנו. זה מאפשר לנו להמשיך להיות עצמאיים ובלתי תלויים.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא מחממת את ליבנו, נותנת לנו מוטיבציה להמשיך ומסייעת מאוד בהוצאות השוטפות.

תודה רבה!

חשוב שעוד אנשים ידעו? - שתפו!
שלום רב!

שמנו לב שאתם מוצאים עניין במידע שבאתר וזה משמח אותנו מאוד. אנו מקווים כי המידע מלמד ומסייע בידכם בקבלת החלטה חשובה. משמח אותנו לדעת שהמידע שעמלנו עליו כה רבות מוצא את דרכו אל ליבם של קוראים.

עמותת חסון – למתן מידע על חיסונים הינה ארגון ללא מטרות רווח המקיימת את כל פעילותה מעבודתם של מתנדבים הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואינה מעניקה שכר.

באמצעות תמיכה ונדיבות ליבם של חברים רבים לאורך השנים הצלחנו להשיג השפעה כה רבה על השיח הציבורי בנושא ולתחזק את ההוצאות השוטפות.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא משמעותית ביותר ומאפשרת לנו להמשיך בפעילותנו ולהרחיב אותה.

תודה רבה!

הסרת אחריות!

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. כך תוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ותתאפשר לכם בחירה מדעת. המידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית ולא מחליף ייעוץ מקצועי רפואי.

על אף שלעיתים הכתוב מציג גישה מסוימת או דעה של מאן דהוא יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת. אין בכתוב על מנת לפסוק לכלל הציבור או לחלקו. כנהוג בתחום הרפואי, בעת הצורך, יש לפנות לגורם רפואי מקצועי על מנת לקבל אבחון וחוות דעת מקצועית התואמת לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.

כל החלטה בנוגע לבריאותכם ראוי שתיעשה לאחר בחינת כלל ההמלצות המקצועיות ומכלול השיקולים השייכים למקרה הספציפי. אנו ממליצים תמיד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מרופא מתאים למקרה המדובר.

דילוג לתוכן