חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נושאים באתר

לוגיקה! אמרו לי איפה טעיתי?

יש לי את החשיבה הלוגית שלי, אבל אני לא מאלו שיש להם פרץ של לוגיקה, המוח שלי אומן ולמד לחשוב חשיבה שכזו ע"י הרבה עבודה בעברי (ישנן עבודות אשר דורשות הרבה מאד חשיבה לוגית). אז אני אבקש מכם, אנשי ה"לוגיקה", אשר יש לכם יכולת טבעית לחשיבה שכזו, להתבונן על הלוגיקה שלי ולומר האם היא הגיונית. אתגר לכל אלו שאוהבים אתגרי חשיבה.

הדבר שאני כן יודעת כעובדה הוא כשפחד נכנס דרך הדלת, ההיגיון בורח מהחלון.

פחד, כן, הדבר הזה שהם זורעים כאשר כותרות החדשות צועקות "התפרצות חצבת, המחלה הקטלנית" או "השפעת יכולה להרוג אותך, לך לקבל חיסון" או "תאמר לסבתך לקבל חיסון כנגד שעלת לפני שהיא מבקרת את נכדיה" וגם "נשים בהריון צריכות לקבל חיסון כנגד שפעת, מחלה אשר יכולה להיות מסוכנת מאד בהריון", "אם אנשים יפסיקו לחסן, המגפות יחזרו ויקטלו רבים", וניתן גם לשמוע רופאים אשר אומרים "אתם פוגעים בילדיכם אם אינן מחסנים אותם".

השאלה הראשונה שלי בנושא הזה: אם חיסונים אמורים להגן עליך מפני המחלות שהם מכוונים נגדם, למה אנשים מחוסנים מפחדים מאלו שאינם מחוסנים? קחו את הדוגמא של אחד הגנים בצפת בו 27 הורים לא הסכימו לשלוח את הילדים שלהם לגן בגלל שיש בו ילד אחד שאינו מחוסן

תסבירו לי את זה בצורה לוגית. האם זה בגלל שההורים מפחדים שהחיסון לא עובד? למה אם כן הם ממשיכים לתת אותו? האם זה בגלל שהם שומעים שוב ושוב בתקשורת כי בלתי מחוסנים הם מפיצי מחלות? דרך מחשבה זו היא הרי אבסורדית לחלוטין. פחד השתלט, התקשורת והרופאים עושים עבודה נפלאה לגרום לעצמם ולאחרים להאמין בשטויות האלה. תראו לי מחקר אחד שמוכיח כי ילדים בלתי מחוסנים נושאים בגופם את המחלות האלו שרק מחכות לקפוץ על ילד אחר. אבל קודם נסתכל על המחקר עם 666  ילדים, מחוסנים למול בלתי מחוסנים. תראו כמה בריאים יותר הילדים הבלתי מחוסנים. הנה מאמר על המחקר הזה.

האם זה לא אמור להיות שהבלתי מחוסנים יפחדו מהמחוסנים והמחלות שהם מפיצים? זה הרי ידוע שמחוסנים עלולים להפיץ את המחלה שכנגדה הם מחוסנים לסביבה גם עד 30 יום לאחר החיסון! ישנן מחלקות אונקולוגיות אשר כותבות בשלטים גדולים מחוץ למחלקה כי הכניסה לאדם אשר חוסן בטווח של 30 יום – אסורה! ההמשך מאד מעניין. בית החולים ג'ון הופקינס, במדריך למטופל מציין כי אנשים עם מערכת חיסונית מוחלשת צריכים להימנע ממפגש עם ילדים שחוסנו זה עתה. הם כותבים את הנ"ל: "ביקור ילדים אשר חוסנו – אסור". מעניין לדעת שהם הוציאו את זה מהמסמכים הרשמיים שלהם. למה? אני אענה על כך בהמשך.

למה ההוראה על איסור כניסת מחוסנים, הוצאה מההוראות לחולים בבית החולים ג'ון הופקינס.

אלו אשר חוקרים על חיסונים במשך שנים רבות, מצאו חומרים רבים עם תוצאות שליליות על חיסונים, אשר הוצאו מתוך הרשמים הרפואיים, פשוט נעלמו כפי שקרה בג'ון הופקינס. זה לא מפני שהמדע חקר ומצא נתונים אחרים, אלא מפני שזה לא מתאים "לתמונה" אשר הם מנסים להציג לעולם שחיסונים הם יעילים ובטוחים.

הידיעה כי אלו שחוסנו מפיצים מחלות לאחרים, הידיעה כי אלו שחוסנו יכולים לחלות במחלות שכנגדן חוסנו כתוצאה מהחיסון או לחלות במחלות האלו למרות החיסון,  הידיעה כי החיסון יכול להגן ממחלות כמו חצבת אבל באותה נשימה להחליש את המערכת החיסונית שלך ולגרום להתפרצותן של מחלות כרוניות לכל החיים,

הידיעה כי לחיסונים יש סיכונים בריאותיים רבים ושלמעלה מ- 4 מיליארד דולר כבר שולמו לנפגעי חיסונים אשר פתחו תופעות לוואי חמורות הידיעה כי המדינות עם מספר החיסונים הגבוה ביותר בשנת החיים הראשונה הן אותן מדינות עם תמותת התינוקות הגבוהה ביותר ובאלו שיש את החופש הגדול ביותר בנושא ופחות חיסונים- תמותת התינוקות נמוכה בהרבה. הידיעה כי הדור הזה, מסביב לעולם, הוא החולה ביותר,

איפה ההיגיון להכריח את כולם בביצוע הפעולה הרפואית הזו כדי ל"הבריא" את כולם? החיסון אולי יגן עליך מכמה מחלות ילדות, מה שהוא לא תמיד עושה, אבל ייתן לך מחלות כרוניות לשארית חייך! האם אין זה אבסורד מוחלט?

 

קוראים יקרים!

כעת משהגעתם הנה אנו מקווים כי המידע בעמוד זה מלמד ומסייע בידכם. זהו מידע שהושקעו בו שעות ארוכות ואנו גאים בו מאוד. המשימה שלנו היא להמשיך ולהפיץ מידע, לשמור עליו עדכני ורלוונטי כל העת. בענינו זו משימה לא פחותה מהצלת נפשות. כארגון ללא מטרות רווח, אנו מסתמכים באופן מוחלט על תרומות של הקוראים שלנו. זה מאפשר לנו להמשיך להיות עצמאיים ובלתי תלויים.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא מחממת את ליבנו, נותנת לנו מוטיבציה להמשיך ומסייעת מאוד בהוצאות השוטפות.

תודה רבה!

חשוב שעוד אנשים ידעו? - שתפו!
שלום רב!

שמנו לב שאתם מוצאים עניין במידע שבאתר וזה משמח אותנו מאוד. אנו מקווים כי המידע מלמד ומסייע בידכם בקבלת החלטה חשובה. משמח אותנו לדעת שהמידע שעמלנו עליו כה רבות מוצא את דרכו אל ליבם של קוראים.

עמותת חסון – למתן מידע על חיסונים הינה ארגון ללא מטרות רווח המקיימת את כל פעילותה מעבודתם של מתנדבים הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואינה מעניקה שכר.

באמצעות תמיכה ונדיבות ליבם של חברים רבים לאורך השנים הצלחנו להשיג השפעה כה רבה על השיח הציבורי בנושא ולתחזק את ההוצאות השוטפות.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא משמעותית ביותר ומאפשרת לנו להמשיך בפעילותנו ולהרחיב אותה.

תודה רבה!

הסרת אחריות!

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. כך תוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ותתאפשר לכם בחירה מדעת. המידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית ולא מחליף ייעוץ מקצועי רפואי.

על אף שלעיתים הכתוב מציג גישה מסוימת או דעה של מאן דהוא יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת. אין בכתוב על מנת לפסוק לכלל הציבור או לחלקו. כנהוג בתחום הרפואי, בעת הצורך, יש לפנות לגורם רפואי מקצועי על מנת לקבל אבחון וחוות דעת מקצועית התואמת לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.

כל החלטה בנוגע לבריאותכם ראוי שתיעשה לאחר בחינת כלל ההמלצות המקצועיות ומכלול השיקולים השייכים למקרה הספציפי. אנו ממליצים תמיד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מרופא מתאים למקרה המדובר.

דילוג לתוכן