לוגיקה! אמרו לי איפה טעיתי?

יש לי את החשיבה הלוגית שלי, אבל אני לא מאלו שיש להם פרץ של לוגיקה, המוח שלי אומן ולמד לחשוב חשיבה שכזו ע”י הרבה עבודה בעברי (ישנן עבודות אשר דורשות הרבה מאד חשיבה לוגית). אז אני אבקש מכם, אנשי ה”לוגיקה”, אשר יש לכם יכולת טבעית לחשיבה שכזו, להתבונן על הלוגיקה שלי ולומר האם היא הגיונית. אתגר לכל אלו שאוהבים אתגרי חשיבה.

הדבר שאני כן יודעת כעובדה הוא כשפחד נכנס דרך הדלת, ההיגיון בורח מהחלון.

פחד, כן, הדבר הזה שהם זורעים כאשר כותרות החדשות צועקות “התפרצות חצבת, המחלה הקטלנית” או “השפעת יכולה להרוג אותך, לך לקבל חיסון” או “תאמר לסבתך לקבל חיסון כנגד שעלת לפני שהיא מבקרת את נכדיה” וגם “נשים בהריון צריכות לקבל חיסון כנגד שפעת, מחלה אשר יכולה להיות מסוכנת מאד בהריון”, “אם אנשים יפסיקו לחסן, המגפות יחזרו ויקטלו רבים”, וניתן גם לשמוע רופאים אשר אומרים “אתם פוגעים בילדיכם אם אינן מחסנים אותם”.

השאלה הראשונה שלי בנושא הזה: אם חיסונים אמורים להגן עליך מפני המחלות שהם מכוונים נגדם, למה אנשים מחוסנים מפחדים מאלו שאינם מחוסנים? קחו את הדוגמא של אחד הגנים בצפת בו 27 הורים לא הסכימו לשלוח את הילדים שלהם לגן בגלל שיש בו ילד אחד שאינו מחוסן

תסבירו לי את זה בצורה לוגית. האם זה בגלל שההורים מפחדים שהחיסון לא עובד? למה אם כן הם ממשיכים לתת אותו? האם זה בגלל שהם שומעים שוב ושוב בתקשורת כי בלתי מחוסנים הם מפיצי מחלות? דרך מחשבה זו היא הרי אבסורדית לחלוטין. פחד השתלט, התקשורת והרופאים עושים עבודה נפלאה לגרום לעצמם ולאחרים להאמין בשטויות האלה. תראו לי מחקר אחד שמוכיח כי ילדים בלתי מחוסנים נושאים בגופם את המחלות האלו שרק מחכות לקפוץ על ילד אחר. אבל קודם נסתכל על המחקר עם 666  ילדים, מחוסנים למול בלתי מחוסנים. תראו כמה בריאים יותר הילדים הבלתי מחוסנים. הנה מאמר על המחקר הזה.

האם זה לא אמור להיות שהבלתי מחוסנים יפחדו מהמחוסנים והמחלות שהם מפיצים? זה הרי ידוע שמחוסנים עלולים להפיץ את המחלה שכנגדה הם מחוסנים לסביבה גם עד 30 יום לאחר החיסון! ישנן מחלקות אונקולוגיות אשר כותבות בשלטים גדולים מחוץ למחלקה כי הכניסה לאדם אשר חוסן בטווח של 30 יום – אסורה! ההמשך מאד מעניין. בית החולים ג’ון הופקינס, במדריך למטופל מציין כי אנשים עם מערכת חיסונית מוחלשת צריכים להימנע ממפגש עם ילדים שחוסנו זה עתה. הם כותבים את הנ”ל: “ביקור ילדים אשר חוסנו – אסור”. מעניין לדעת שהם הוציאו את זה מהמסמכים הרשמיים שלהם. למה? אני אענה על כך בהמשך.

למה ההוראה על איסור כניסת מחוסנים, הוצאה מההוראות לחולים בבית החולים ג’ון הופקינס.

אלו אשר חוקרים על חיסונים במשך שנים רבות, מצאו חומרים רבים עם תוצאות שליליות על חיסונים, אשר הוצאו מתוך הרשמים הרפואיים, פשוט נעלמו כפי שקרה בג’ון הופקינס. זה לא מפני שהמדע חקר ומצא נתונים אחרים, אלא מפני שזה לא מתאים “לתמונה” אשר הם מנסים להציג לעולם שחיסונים הם יעילים ובטוחים.

הידיעה כי אלו שחוסנו מפיצים מחלות לאחרים, הידיעה כי אלו שחוסנו יכולים לחלות במחלות שכנגדן חוסנו כתוצאה מהחיסון או לחלות במחלות האלו למרות החיסון,  הידיעה כי החיסון יכול להגן ממחלות כמו חצבת אבל באותה נשימה להחליש את המערכת החיסונית שלך ולגרום להתפרצותן של מחלות כרוניות לכל החיים,

הידיעה כי לחיסונים יש סיכונים בריאותיים רבים ושלמעלה מ- 4 מיליארד דולר כבר שולמו לנפגעי חיסונים אשר פתחו תופעות לוואי חמורות הידיעה כי המדינות עם מספר החיסונים הגבוה ביותר בשנת החיים הראשונה הן אותן מדינות עם תמותת התינוקות הגבוהה ביותר ובאלו שיש את החופש הגדול ביותר בנושא ופחות חיסונים- תמותת התינוקות נמוכה בהרבה. הידיעה כי הדור הזה, מסביב לעולם, הוא החולה ביותר,

איפה ההיגיון להכריח את כולם בביצוע הפעולה הרפואית הזו כדי ל”הבריא” את כולם? החיסון אולי יגן עליך מכמה מחלות ילדות, מה שהוא לא תמיד עושה, אבל ייתן לך מחלות כרוניות לשארית חייך! האם אין זה אבסורד מוחלט?

 

נושאים באתר