חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נושאים באתר

מי יודע מה?

רופאים נשבעים את שבועת היפוקראטס, "לא אגרום נזק"! ובכל זאת תשעה מתוך עשרה רופאים אומרים למטופליהם "לא, ההתקף הזה, הפריחה ההיא, אותו כאב אוזניים, אותו חום גבוה, הצרחות המתמשכות, אובדן הדיבור של הילד, התנפחות המוח ו"המוות בעריסה" לא יכול היה להיות מהחיסון ". האם תשעת הרופאים מתוך עשרה חקרו את נושא החיסונים, תופעות הלוואי שלהם, מרכיביהם, מחקרים עצמאיים של מדענים על החומרים הרעילים שבהם?

אני מניחה שחלקם עשו זאת וחלקם לא. שבועת היפוקראטס התכוונה להיות "אל תגרום נזק לחולה שלך", יש רופאים שמתנהגים כאילו זה אומר "אל תזיק למעסיקך או אל תפגע בעצמך!". מעטים מידי הרופאים שמעזים לומר את האמת.

האם אני קשה מדי? כשהתחלתי את המחקר שלי, הייתי משוכנעת שהרופאים יעמדו בהמוניהם ויתחילו לצעוק על ההשפעות השליליות שהם רואים אצל מטופליהם, הם היו צועקים ומפציצים את אותם גופי בריאות בארצות הברית ובעולם האחראים עליהם ועל בטיחות המטופלים.

לא, זה לא קורה, מעטים מאוד לוקחים צעד קדימה ומדברים. רק אלה האמיצים מספיק, ותאמינו לי שצריך להיות מאוד אמיץ כי היום רופאים שמדברים בארצות הברית מאבדים את רישיונם , מוכפשים, מוכחשים על ידי עמיתיהם, ומאבדים הכנסה. זה באמת מצריך נפש אמיצה, כנות ויושרה כדי לעמוד על האמת.

בישראל אנו הולכים באותה דרך! רופאים נקראים ל"שימועים " וגם הם מאוימים בעונשים ומוכפשים.

בלימודי הרפואה, רופאים כלל לא לומדים על חיסונים. הם לומדים כי חיסונים בטוחים ויעילים וזהו. בלי לשאול שאלות.  תוכלו לראות עוד על כך בסרטון הזה:

רופא ילדים מעיד על הבסיס המדעי ליעילות ובטיחות החיסונים ועל מה שהרופאים לומדים על מדע החיסונים

אז האם הרופאים יודעים את האמת לגבי החיסונים? הם יכולים לדעת רק אם הם חוקרים זאת בעצמם!

שני פרופסורים לקרימינולוגיה כתבו מאמר על הספר "צבים כל הדרך למטה", ספר מצוין שנותן מידע אמיתי מכל תחומי החיסונים. שווה לקרוא  אם תרצו להרחיב את הידע שלכם באמת. מחברי ביקורת ספרותית זו מסרו דיווחים חיוביים על הספר שנכתב בכתב העת הרפואי "הרופא".

ראו את הפאניקה והדחיפה לאחור של הרופאים המגנים על חיסונים בקישור שלמטה. כרגיל הם חוזרים על אותה מנטרה ישנה "החיסונים בטוחים ויעילים" הם "הצילו מיליוני חיים" אך ללא הוכחה אחת! רק תסמכו עלי, סמכו עלי, סמכו עלי.

האם הרופאים האלה בקישור הזה באמת יודעים על חיסונים? האם הם עשו את המחקר שלהם? אני עשיתי את המחקר שלי ואני מבטיחה שאם הם היו נחשפים למידע שאני יודעת, הם לא היו מגנים על חיסונים אלא היו משבחים את הספר הזה. (אלא אם כן הם החליטו לקבור את הראש בחול)

אולי נוכל להבין את הדילמה של הרופאים ואת חוסר הידע שלהם על חיסונים ואת נכונותם לעקוב באופן עיוור אחר המידע הלא נכון של רשויות הבריאות כאשר אנו קוראים את המאמר שלהלן שמדבר על עשרת הבעיות המרכזיות של הרפואה בישראל וכולל שחיקת רופאים, הפנייה מיותרת לחדרי מיון ויצירת עומס על הצוות הרפואי, תורים של 10 דקות לרופאים….

עשר מכות מערכת הבריאות הציבורית בישראל

חברות התרופות, כן חברות ההונאה שאיש אינו סומך עליהן, ונתפסו בהונאת הציבור שוב ושוב, הן קובעות ומכתיבות מה אנו יכולים ולא יכולים לעשות למען בריאותנו? שלא יעבדו גם עליכם , אנו  בידי חברות התרופות  שיש להם את הכסף לקנות אותנו וזה בדיוק מה שהם עשו.

בסרטון הזה שמסביר כיצד כל "תחרות" למול המערכת הרפואית הנוכחית –  בשיטות טבעיות בריאות, הומאופתיה, נטורופתיה, עשבי תיבול וכו ', כולם רוסקו על ידי תעמולה חכמה, עושר עצום, אנשים חסרי מצפון ודיכוי שכל התנגדות לתוכניות שלהם כדי שתהיה רק מערכת בריאות חוקית אחת וכדי שחברות התרופות תוכלנה להיות מלכות הטירה. הם הצליחו כמעט להגיע לזה, אנחנו לא צריכים לתת להם.

אז, מי יודע מה?

 עד כמה שאני מכירה, בכל מגזר ישנם כאלה שיודעים וכאלה שלא, כאלה שקוברים את הידע כי זה לא נוח, כאלה שלא יודעים ובוחרים להיות בורים, אלה שיודעים ולא מדברים, ואלה שבוחרים לדעת ולעשות וכן לדבר ולהזהיר. איפה אתם עומדים? זה הילדים שלנו שנפגעים, אנא עשו את המחקר שלכם ותמכו במי שנאבקים נגד הכפייה של החיסונים.

קוראים יקרים!

כעת משהגעתם הנה אנו מקווים כי המידע בעמוד זה מלמד ומסייע בידכם. זהו מידע שהושקעו בו שעות ארוכות ואנו גאים בו מאוד. המשימה שלנו היא להמשיך ולהפיץ מידע, לשמור עליו עדכני ורלוונטי כל העת. בענינו זו משימה לא פחותה מהצלת נפשות. כארגון ללא מטרות רווח, אנו מסתמכים באופן מוחלט על תרומות של הקוראים שלנו. זה מאפשר לנו להמשיך להיות עצמאיים ובלתי תלויים.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא מחממת את ליבנו, נותנת לנו מוטיבציה להמשיך ומסייעת מאוד בהוצאות השוטפות.

תודה רבה!

חשוב שעוד אנשים ידעו? - שתפו!
שלום רב!

שמנו לב שאתם מוצאים עניין במידע שבאתר וזה משמח אותנו מאוד. אנו מקווים כי המידע מלמד ומסייע בידכם בקבלת החלטה חשובה. משמח אותנו לדעת שהמידע שעמלנו עליו כה רבות מוצא את דרכו אל ליבם של קוראים.

עמותת חסון – למתן מידע על חיסונים הינה ארגון ללא מטרות רווח המקיימת את כל פעילותה מעבודתם של מתנדבים הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואינה מעניקה שכר.

באמצעות תמיכה ונדיבות ליבם של חברים רבים לאורך השנים הצלחנו להשיג השפעה כה רבה על השיח הציבורי בנושא ולתחזק את ההוצאות השוטפות.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא משמעותית ביותר ומאפשרת לנו להמשיך בפעילותנו ולהרחיב אותה.

תודה רבה!

הסרת אחריות!

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. כך תוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ותתאפשר לכם בחירה מדעת. המידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית ולא מחליף ייעוץ מקצועי רפואי.

על אף שלעיתים הכתוב מציג גישה מסוימת או דעה של מאן דהוא יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת. אין בכתוב על מנת לפסוק לכלל הציבור או לחלקו. כנהוג בתחום הרפואי, בעת הצורך, יש לפנות לגורם רפואי מקצועי על מנת לקבל אבחון וחוות דעת מקצועית התואמת לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.

כל החלטה בנוגע לבריאותכם ראוי שתיעשה לאחר בחינת כלל ההמלצות המקצועיות ומכלול השיקולים השייכים למקרה הספציפי. אנו ממליצים תמיד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מרופא מתאים למקרה המדובר.

דילוג לתוכן