חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נושאים באתר

מיהו הנאשם?

אני מתחבטת בשאלה הזו כבר תקופה ארוכה. אינני מוצאת מנוח מבליל המחשבות בנושא אשר הופכות את התשובה לשאלה ללא ברורה.

שרלוק הולמס באנגליה, והחוקר קולומבוס בארה"ב, שניהם בלשים דמיוניים אשר פתרו תעלומות ופשעים תוך שהם מסתכלים על הרמזים בדרך ומגיעים אל האשם. אני אנסה לעשות זאת כעת.

אני רוצה לרדת לעומק הנושא. עד לא מזמן, ילדים אשר חוסנו ואלו שלא, הלכו יחד לבית הספר ללא כל בעיה. עכשיו, בסוף 2019 בארה"ב ובמדינות רבות בעולם, אינך יכול ללכת לבית הספר ללא קבלת חיסונים. כיצד זה קרה? כאן בישראל, מחוסנים ובלתי מחוסנים עדיין יכולים ללכת יחדיו לבית הספר, אבל אני רואה את אותו הטרנד מגיע לכאן.  גנים פרטיים מסוימים הפסיקו לקבל ילדים שאינם מחוסנים. איך הדבר המטורף הזה קרה? כיצד אנשים רגילים, נחמדים, הגיוניים יכולים להאמין שילד שאינו מחוסן מהווה סכנה עבור ילדים? מי מארגן את התעמולה הזו?

אני אתחיל עם "בעלי המניות". קבוצה זו מביאה את האג'נדה שלה לחיסון כל אוכלוסיית העולם עד לשנת 2030! שנת 2020 היא שנת המבוגרים, בה היעד יהיה חיסון המבוגרים. מה הם הרמזים לכך אתם שואלים?

ארגון הבריאות העולמי הכריז על שנת 2020 כשנת הבריאות למבוגרים. במילים אחרות, כל האוכלוסייה הבוגרת תצטרך להתחסן. "הרמז" הראשון שקיבלתי מכל העולם הרפואי והתקשורת הוא שמספר ארגוני בריאות נפגשים על מנת לתכנן כיצד לגרום לכולם להתחסן.   

"המיקוד של הנספח הזה הוא כיצד המרכז לבקרה ומניעת מחלות (CDC) ותעשיית החיסונים, יתפסו שליטה על מדע החיסונים ועל ערוצי המידע המדעיים על חיסונים. בעלי המניות העיקריים יקבלו שליטה על התהליך ע"י מיסוד רשת של שיתופי פעולה עם שותפים ארגוניים אשר אותם הם מממנים. בעלי המניות בשיתוף פעולה זה כוללים את ארגון הבריאות העולמי, הבנק העולמי ואחרים".

 

רמז מספר 1. ישנה קבוצה של בעלי מניות אשר תפסו את השליטה במטרה אחת, לחייב קבלת חיסונים בכל העולם!.

אני כל הזמן רואה פרסומים על כך ש"חיסונים הם בטוחים ויעילים ומצילים את חייהם של מיליונים", אך לעולם אין לצד זה את המדע שיוכיח את הטענה הזו.

 1. מחלת האבעבועות השחורות לא הוכחדה בזכות חיסונים.
 2. מחלת הפוליו לא נעלמה ע"י חיסונים (ראו את הקישור אשר מתאר כיצד חיסונים גורמים לשיתוק וכיצד מחלת הפוליו ירדה ב 40% כאשר הפסיקו להשתמש בריסוס בחומר ה- DDT, לפני הכנסת החיסון).
 3. אין אף מחקר קליני בחיסונים שהשתמש בפלסבו אמיתי!
 4. מחקרי בטיחות בחיסונים בודקים בטיחות רק למשך מספר ימים או שבועות!
 5. התחלואה בחצבת ומחלות זיהומיות אחרות ירדה, כן, זו אכן אמת אבל באיזה מחיר לאוכלוסיית העולם? כיום ישנם גורמי מחלה אשר עוברים מוטציה בגלל חיסונים! בנוסף, התמותה, שהיא המטרה העיקרית של תוכנית החיסונים, ירדה משמעותית לפני כניסת החיסונים.
 6. מחקרים מראים כי אלומיניום וכספית בחיסונים הינם רעילים למוח.
 7. נעשה שימוש בתאים אנושיים ממקור עובר לייצור חיסונים מסוימים. תאים אלו מכילים גם חומר גנטי אשר גורם לתאים אלו להמשיך ולהתחלק, משמעות הדבר היא שחדירה של אותו חומר גנטי לגוף המחוסן, עלולה להיות מקושרת להיארעות סרטן בעקבות כך.
 8. האמת מאחורי חסינות העדר כפי שמוסברת ע"י ארגון הבריאות העולמי, לוקים באי דיוקים מגוחכים. חסינות העדר מחיסונים שונה בתכלית, עד לא קיימת מחסינות העדר המתקבלת מתחלואה טבעית במחלה.
רמז מספר 2. השקרים לגבי בטיחות חיסונים ע"י ארגון הבריאות העולמי וגופי הבריאות בכלל הכוללים גם את התקשורת, רופאים, חברי בית המחוקקים, מדענים אשר נקנו בכסף ועוד, אינם נתמכים על בסיס מדעי, תוך רמיסה של כל אדם הטוען אחרת. כאשר הכסף משחק פה תפקיד מרכזי. 

מדוע ארגון הבריאות העולמי ממשיך לשקר לנו? ההנחה שלי היא שישנו סיכון עצום לטעון אחרת ובכך לאבד את אמון הציבור לחלוטין.  בנוסף, חברות התרופות אשר מייצרות את החיסון, הן בעלות לובי חזק מאד בתוך הגופים האלו, אשר חיסונים הם עבורם שורת רווח גדולה במיוחד.

הכנס הגדול על חיסונים אשר נערך בספטמבר 2019 מדבר רק על דבר אחד- כמה חיסונים הם טובים ונפלאים ללא טיפת ביקורת. שימו לב על מה הם מדברים.

עשרת הצעדים לקידום חיסון האוכלוסייה הכללית

 1. (סעיף 1) לקדם פעילות פוליטית עולמית והתחייבות לחיסון ובניית שיתופי פעולה יעילים ברמה העולמית, המדינית והיישובית עם רשויות הבריאות, מומחי בריאות, קהילות, מדענים ואנשי תעשייה- על מנת להגן על כל אחד, בכל מקום ע"י כיסוי חיסוני גבוה.
 2. (סעיף 2) ווידוא כי לכל המדינות יש תוכנית לאומית לחיסון האוכלוסייה ואת הקיימות הכלכלית, לקראת כיסוי חיסוני נרחב של כלל האוכלוסייה אשר לא יותירו אף אדם מאחור.
 3. (סעיף 5) להכיל את הכוח של התקשורת הדיגיטלית והטכנולוגיה, על מנת לחזק ולעקוב אחרי הביצוע של תוכנית החיסונים. (תוספת שלי: קצת כמו האח הגדול צופה בך)
 4. (סעיף 9) להעניק כוח לאנשי מערכת הבריאות בכל השלבים כמו גם בתקשורת, על מנת לספק מידע יעיל, שקוף ואובייקטיבי לציבור על מנת להילחם במידע מוטעה, כולל התמקדות גם ברשתות החברתיות.
 5. (סעיף 10) יישור קו ברמה העולמית בנושא חיסונים ופיתוח אג'נדה 2030 לכיוון מתן מחודש של חיסונים.
רמז מספר 3. חיוב חיסונים בחוק. אם חיסונים לא היו גורמים לתופעות לוואי קשות, אם ילדים היו בריאים יותר, אם הייתה ניתנת לנו הבחירה האם לחסן או לא לחסן, אז הנושא הזה לא היה נשמע כל כך מאיים. 

מה אומר לנו שלושת הרמזים? 

 1. בעלי המניות שולטים באוכלוסייה ע"י – 2. שקרים המופצים לגופי הבריאות, התקשורת וכדומה, תוך רמיסה של כל מי שמעז להביא מדע שאומר אחרת ו- 3. כופים פעולה רפואית על כל האוכלוסייה ללא כל הצדקה אמיתית.

אז מי הנאשם?

נאשם מספר 1 ו2: בעלי המניות וחברות הכמיקליים. 

מי הם משתפי הפעולה? מדענים, רופאים, עו"ד, חברי בית הנבחרים, גופי בריאות וכדומה. כל מי שיודע את האמת ולא מדבר!

מי מאפשר לזה לקרות? כל אלו אשר קוברים את ראשם בחול, אשר עושים עצמם הדיוטות, אשר לא בודקים בעצמם.

קוראים יקרים!

כעת משהגעתם הנה אנו מקווים כי המידע בעמוד זה מלמד ומסייע בידכם. זהו מידע שהושקעו בו שעות ארוכות ואנו גאים בו מאוד. המשימה שלנו היא להמשיך ולהפיץ מידע, לשמור עליו עדכני ורלוונטי כל העת. בענינו זו משימה לא פחותה מהצלת נפשות. כארגון ללא מטרות רווח, אנו מסתמכים באופן מוחלט על תרומות של הקוראים שלנו. זה מאפשר לנו להמשיך להיות עצמאיים ובלתי תלויים.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא מחממת את ליבנו, נותנת לנו מוטיבציה להמשיך ומסייעת מאוד בהוצאות השוטפות.

תודה רבה!

חשוב שעוד אנשים ידעו? - שתפו!
שלום רב!

שמנו לב שאתם מוצאים עניין במידע שבאתר וזה משמח אותנו מאוד. אנו מקווים כי המידע מלמד ומסייע בידכם בקבלת החלטה חשובה. משמח אותנו לדעת שהמידע שעמלנו עליו כה רבות מוצא את דרכו אל ליבם של קוראים.

עמותת חסון – למתן מידע על חיסונים הינה ארגון ללא מטרות רווח המקיימת את כל פעילותה מעבודתם של מתנדבים הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואינה מעניקה שכר.

באמצעות תמיכה ונדיבות ליבם של חברים רבים לאורך השנים הצלחנו להשיג השפעה כה רבה על השיח הציבורי בנושא ולתחזק את ההוצאות השוטפות.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא משמעותית ביותר ומאפשרת לנו להמשיך בפעילותנו ולהרחיב אותה.

תודה רבה!

הסרת אחריות!

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. כך תוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ותתאפשר לכם בחירה מדעת. המידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית ולא מחליף ייעוץ מקצועי רפואי.

על אף שלעיתים הכתוב מציג גישה מסוימת או דעה של מאן דהוא יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת. אין בכתוב על מנת לפסוק לכלל הציבור או לחלקו. כנהוג בתחום הרפואי, בעת הצורך, יש לפנות לגורם רפואי מקצועי על מנת לקבל אבחון וחוות דעת מקצועית התואמת לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.

כל החלטה בנוגע לבריאותכם ראוי שתיעשה לאחר בחינת כלל ההמלצות המקצועיות ומכלול השיקולים השייכים למקרה הספציפי. אנו ממליצים תמיד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מרופא מתאים למקרה המדובר.

דילוג לתוכן