ישנו טירוף בעולם!

ישנו טירוף בעולם שאנחנו צריכים לזהות ולתת למיליארדי האנשים מסביב לעולם לדעת עליו כדי שהם יוכלו לראות את הצד הנכון של ההיסטוריה, ואז נוכל לומר לילדנו “נלחמנו עבורכם”.

מלחמת העולם הראשונה, הם אמרו, זו היתה טעות! היא התחילה לאחר התנקשות בחייו של פרנץ פרדיננד, הארכידוכס ויורש העצר האוסטרי ב 28 ביוני 1914, אשר התחילה שרשרת אירועים שהסתיימה עם פרוץ מלחמת העולם הראשונה. אחד הדברים אשר גרמו לכדור השלג הזה להמשיך ולהתגלגל היו הבריתות בין המדינות השונות אשר גרמה למדינות לחשוב שהן חייבות לצאת למלחמה. זה היה טירוף אשר הוביל למותם של 37 מיליון אנשים!

הטירוף היום גדול בהרבה, יותר מפושט, יותר מסוכן!

מדובר הקונצנזוס בין רשויות הבריאות השונות מסביב לעולם אשר החליטו שחיסונים צריכים להינתן לכל איש, אישה וילד. למטרה זו הגופים האלו עובדים יחד על מנת להכריח את כולם להתחסן.

זו כותרת המאמר שנכתב ע”י רוברט פ. קנדי בנושא:

17 בספטמבר, 2019

חיסון בחוק לכולם, בכל מקום- תיאום עולמי בנושא

הנה כמה חלקים הלקוחים מהמאמר:

“מה שהאמריקאים אינם מבינים הוא שהלחץ הנוכחי על חובת חיסון בחוק לא תיפסק רק בארה”ב אלא במדינות נוספות, המשקפת אג’נדה עולמית”.

“לקיחת הרעיון של “רשת עולמית מחוברת” לרמה חדשה של כל מני “יועצים” ברמה הציבורית והפרטית, אשר דוחפים לפעולה כללית הכוללת את סוכנויות האומות המאוחדות (האו”ם), ארגון הבריאות העולמית (WHO), הבנק העולמי, האיחוד האפריקאי (AU), האיחוד האירופי (EU) ואפילו את האינטרפול”

גופי הבריאות האלו רוצים לכפות חיסונים על כולם. חיסונים אלו שמעולם לא נבדקו לבטיחות, בדיוק כך! מעולם לא נבדקו מול פלסבו אמיתי- אף לא חיסון אחד. במקרה הטוב “הסתכלו” על תופעות הלוואי לתקופה של מספר ימים או שבועות. חברות התרופות אשר מייצאות את החיסונים האלו נתבעו מספר רב של פעמים על מרמה, שקר, ייצור תרופות אשר הרגו אנשים (כמו תרופות אופיאודיות, אסבסט במוצרי תינוקות וכדומה). הן נמצאו כמייצרות בעיות ע”י יצירת “חדשות שווא” אשר גורמות לעליה במכירות של התרופות שלהן, תוך יצירת רווח של מיליונים.

חצבת, מחלת ילדות מתונה, הפכה ל”מגיפה השחורה” בהיקף כזה שהורים מפחדים ורצים לחסן את ילדיהם מבלי לדעת שחיסונים אלו מסוכנים הרבה יותר מהמחלה עצמה!

זה טירוף טהור, אני לא יכולה לומר זאת מספיק פעמים

הבא נסכם:

גורמים רשמיים מסביב לעולם מתקבצים יחדיו, מחליטים שחיסונים צריכים להינתן לכל איש, אישה וילד בעולם, למרות ההשלכות של מהלך כזה. למעשה, הם לא מסתכלים על ההשלכות. הם יוצרים מערכת עולמית שאומרת אותו דבר “חיסונים הם בטוחים ויעילים, ללא כל צורך בהוכחה מדעית”, הם מכבים כל דיון בנושא המנסה לטעון שחיסונים אינם בטוחים ויעילים כפי שטוענים. הם מאיימים, יוצרים פחד וכן, גורמים לחוקרים, לרופאים, לעיתונאים לעו”ד ולסנטורים לאבד את עבודתם אם הם ידברו בגנות החיסונים. הם יצרו את האגדה הזו שחיסונים הצילו מיליונים, שוב, ללא כל הוכחה מדעית. המשך השקר והטיוח הזה, שמיליארדי הורים מסביב לעולם בולעים והולכים ומחסנים את ילדיהם תוך מחשבה שרשויות הבריאות דואגות לרווחתם. זה טירוף!

כבר כתבתי פה בעבר על החומרים הרעילים שבחיסונים, על מדענים וחוקרים עצמאיים ברחבי העולם המראים במחקריהם שאותם חומרים גורמים לנזקים למוח ולמחלות בילדים, על מספר הולך ועולה של הורים לילדים שנפגעו מחיסונים, ועכשיו אני כותבת לכם על כך שבארה”ב מעבירים חוקים אשר יכריחו את כולם להתחסן!

נושאים באתר