חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נושאים באתר

ישנו טירוף בעולם!

ישנו טירוף בעולם שאנחנו צריכים לזהות ולתת למיליארדי האנשים מסביב לעולם לדעת עליו כדי שהם יוכלו לראות את הצד הנכון של ההיסטוריה, ואז נוכל לומר לילדנו "נלחמנו עבורכם".

מלחמת העולם הראשונה, הם אמרו, זו היתה טעות! היא התחילה לאחר התנקשות בחייו של פרנץ פרדיננד, הארכידוכס ויורש העצר האוסטרי ב 28 ביוני 1914, אשר התחילה שרשרת אירועים שהסתיימה עם פרוץ מלחמת העולם הראשונה. אחד הדברים אשר גרמו לכדור השלג הזה להמשיך ולהתגלגל היו הבריתות בין המדינות השונות אשר גרמה למדינות לחשוב שהן חייבות לצאת למלחמה. זה היה טירוף אשר הוביל למותם של 37 מיליון אנשים!

הטירוף היום גדול בהרבה, יותר מפושט, יותר מסוכן!

מדובר הקונצנזוס בין רשויות הבריאות השונות מסביב לעולם אשר החליטו שחיסונים צריכים להינתן לכל איש, אישה וילד. למטרה זו הגופים האלו עובדים יחד על מנת להכריח את כולם להתחסן.

זו כותרת המאמר שנכתב ע"י רוברט פ. קנדי בנושא:

17 בספטמבר, 2019

חיסון בחוק לכולם, בכל מקום- תיאום עולמי בנושא

הנה כמה חלקים הלקוחים מהמאמר:

"מה שהאמריקאים אינם מבינים הוא שהלחץ הנוכחי על חובת חיסון בחוק לא תיפסק רק בארה"ב אלא במדינות נוספות, המשקפת אג'נדה עולמית".

"לקיחת הרעיון של "רשת עולמית מחוברת" לרמה חדשה של כל מני "יועצים" ברמה הציבורית והפרטית, אשר דוחפים לפעולה כללית הכוללת את סוכנויות האומות המאוחדות (האו"ם), ארגון הבריאות העולמית (WHO), הבנק העולמי, האיחוד האפריקאי (AU), האיחוד האירופי (EU) ואפילו את האינטרפול"

גופי הבריאות האלו רוצים לכפות חיסונים על כולם. חיסונים אלו שמעולם לא נבדקו לבטיחות, בדיוק כך! מעולם לא נבדקו מול פלסבו אמיתי- אף לא חיסון אחד. במקרה הטוב "הסתכלו" על תופעות הלוואי לתקופה של מספר ימים או שבועות. חברות התרופות אשר מייצאות את החיסונים האלו נתבעו מספר רב של פעמים על מרמה, שקר, ייצור תרופות אשר הרגו אנשים (כמו תרופות אופיאודיות, אסבסט במוצרי תינוקות וכדומה). הן נמצאו כמייצרות בעיות ע"י יצירת "חדשות שווא" אשר גורמות לעליה במכירות של התרופות שלהן, תוך יצירת רווח של מיליונים.

חצבת, מחלת ילדות מתונה, הפכה ל"מגיפה השחורה" בהיקף כזה שהורים מפחדים ורצים לחסן את ילדיהם מבלי לדעת שחיסונים אלו מסוכנים הרבה יותר מהמחלה עצמה!

זה טירוף טהור, אני לא יכולה לומר זאת מספיק פעמים

הבא נסכם:

גורמים רשמיים מסביב לעולם מתקבצים יחדיו, מחליטים שחיסונים צריכים להינתן לכל איש, אישה וילד בעולם, למרות ההשלכות של מהלך כזה. למעשה, הם לא מסתכלים על ההשלכות. הם יוצרים מערכת עולמית שאומרת אותו דבר "חיסונים הם בטוחים ויעילים, ללא כל צורך בהוכחה מדעית", הם מכבים כל דיון בנושא המנסה לטעון שחיסונים אינם בטוחים ויעילים כפי שטוענים. הם מאיימים, יוצרים פחד וכן, גורמים לחוקרים, לרופאים, לעיתונאים לעו"ד ולסנטורים לאבד את עבודתם אם הם ידברו בגנות החיסונים. הם יצרו את האגדה הזו שחיסונים הצילו מיליונים, שוב, ללא כל הוכחה מדעית. המשך השקר והטיוח הזה, שמיליארדי הורים מסביב לעולם בולעים והולכים ומחסנים את ילדיהם תוך מחשבה שרשויות הבריאות דואגות לרווחתם. זה טירוף!

כבר כתבתי פה בעבר על החומרים הרעילים שבחיסונים, על מדענים וחוקרים עצמאיים ברחבי העולם המראים במחקריהם שאותם חומרים גורמים לנזקים למוח ולמחלות בילדים, על מספר הולך ועולה של הורים לילדים שנפגעו מחיסונים, ועכשיו אני כותבת לכם על כך שבארה"ב מעבירים חוקים אשר יכריחו את כולם להתחסן!

קוראים יקרים!

כעת משהגעתם הנה אנו מקווים כי המידע בעמוד זה מלמד ומסייע בידכם. זהו מידע שהושקעו בו שעות ארוכות ואנו גאים בו מאוד. המשימה שלנו היא להמשיך ולהפיץ מידע, לשמור עליו עדכני ורלוונטי כל העת. בענינו זו משימה לא פחותה מהצלת נפשות. כארגון ללא מטרות רווח, אנו מסתמכים באופן מוחלט על תרומות של הקוראים שלנו. זה מאפשר לנו להמשיך להיות עצמאיים ובלתי תלויים.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא מחממת את ליבנו, נותנת לנו מוטיבציה להמשיך ומסייעת מאוד בהוצאות השוטפות.

תודה רבה!

חשוב שעוד אנשים ידעו? - שתפו!
שלום רב!

שמנו לב שאתם מוצאים עניין במידע שבאתר וזה משמח אותנו מאוד. אנו מקווים כי המידע מלמד ומסייע בידכם בקבלת החלטה חשובה. משמח אותנו לדעת שהמידע שעמלנו עליו כה רבות מוצא את דרכו אל ליבם של קוראים.

עמותת חסון – למתן מידע על חיסונים הינה ארגון ללא מטרות רווח המקיימת את כל פעילותה מעבודתם של מתנדבים הפועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואינה מעניקה שכר.

באמצעות תמיכה ונדיבות ליבם של חברים רבים לאורך השנים הצלחנו להשיג השפעה כה רבה על השיח הציבורי בנושא ולתחזק את ההוצאות השוטפות.
האם תוכלו לשקול תרומה כל שהיא, כאשר ינדב לבכם, על מנת לסייע לנו להמשיך במלאכה? – תרומה בכל סכום שהוא משמעותית ביותר ומאפשרת לנו להמשיך בפעילותנו ולהרחיב אותה.

תודה רבה!

הסרת אחריות!

המידע המופיע באתר מיועד להרחבת הידע האישי וההבנה הכללית בלבד. כך תוכלו להיות שותפים פעילים בשמירה על בריאותכם ותתאפשר לכם בחירה מדעת. המידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית ולא מחליף ייעוץ מקצועי רפואי.

על אף שלעיתים הכתוב מציג גישה מסוימת או דעה של מאן דהוא יש להתייחס אליו בזהירות הנדרשת. אין בכתוב על מנת לפסוק לכלל הציבור או לחלקו. כנהוג בתחום הרפואי, בעת הצורך, יש לפנות לגורם רפואי מקצועי על מנת לקבל אבחון וחוות דעת מקצועית התואמת לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.

כל החלטה בנוגע לבריאותכם ראוי שתיעשה לאחר בחינת כלל ההמלצות המקצועיות ומכלול השיקולים השייכים למקרה הספציפי. אנו ממליצים תמיד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מרופא מתאים למקרה המדובר.

דילוג לתוכן